Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

FTSO VE FETOB YÖNETİMİ TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ SON GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret eden Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal ve Yönetim Kurulu üyeleri, yeni FTSO yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Görüşmede 2022 turizm verileri, konaklama sektörüne yönelik vergilerin kaldırılması, yurt dışından uçak seferleri ve 2023 turizm sezonunun sorunsuz başlamasına yönelik alınabilecek tedbirler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

ÇYDD KARACA’YI ZİYARET ETTİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Fethiye Şube Başkanı Canan İzmir beraberinde ÇYDD’nin burs alan öğrencileriyle Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundular.

KARAYİĞİT, “FOTOĞRAF ÇEKİNİP HADİ EYVALLAH KUBİLAY DEMEDİK”

Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, boksör Kubilay Alcu ile bir araya geldi. Ziyaret sonrasında Başkan Karayiğit, genç sporcu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

BOKSÖR ALCU, MÜDÜR DADAŞOĞLU'NU ZİYARET ETTİ 

Şampiyon Boksör Kubilay Alcu, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’nu ziyaret etti.

CHP’Lİ VEKİLLERDEN FTSO’YA ZİYARET

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret eden CHP Muğla milletvekilleri Mürsel Alban ve Burak Erbay, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve yeni FTSO yönetimine başarı dileklerini iletti. Ziyarette kaçak yapılaşma, imar sorunu, koyların korunması ve ekonomiyle ilgili sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

TARIM KONULARI ELE ALINDI

CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban ve Burak Erbay, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i makamında ziyaret ettiler.

CHP'Lİ VEKİLLERDEN DTO FETHİYE ŞUBESİ'NE ZİYARET

CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban ve Av. Burak Erbay tarafından Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı İlkay Tugay'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

CHP’Lİ VEKİLLER KARACA’YI ZİYARETTE BULUNDU

CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban ve Burak Erbay, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyarette bulundular. Muğla Baro Başkanlığı görevine seçilen Levent Akgün de Karaca’yı ziyaret etti.

ZİRAAT ODASI’NA ZİYARET

Fethiye Cumhuriyet BaşsavcısıGünşafak Karartı, Adalet Komisyonu Başkanı Abdülkadir Ungan tarafından Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’e ziyaret gerçekleştirildi.

VETERİNERLERDEN BAŞKAN OTGÖZ’E TEŞEKKÜR

Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanlığına tekrar seçilen Veteriner Serkan Alpözen, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti

DÜNYA ŞOFÖRLER GÜNÜ ZİYARETİ

30 Kasım Dünya Şoförler Gününde Ortaca Belediye Başkan Vekili Volkan Metin ve Meclis Üyesi Sebahi Yılmaz, ilçede bulunan şoför esnaf odası, kooperatif ve taksici esnafları ziyaret etti.

DP LİDERİ UYSAL, KARACA’YI ZİYARET ETTİ

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal beraberinde DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, DP Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu ve parti yönetim kadrolarıyla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu.

MUĞLA’NIN ‘MAVİ MİRAS’I GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile bu yıl başlanan Kültür ve Turizm Bakanlığı izni ile yapılan sualtı kazılarını ziyaret ederek, Kazı Başkanı Doç. Dr. A. Harun Özdaş'tan bilgi aldı.

ŞAMPİYON ALCU, “HER ZAMAN YANIMDAYDI”

Fethiyeli Profesyonel Boksör Kubilay Alcu, Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i ziyaret ederek plaket taktim etti.

STRATONİKEİA BİLİM İNSANLARININ İLGİ ODAĞI

Muğla'nın Yatağan ilçesinde her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği içinde hala yaşamın sürdüğü dünyanın en büyük mermer antik kenti Stratonikeia antik kentindeki kazı çalışmaları bilim insanlarının da ilgisini çekiyor.

BOKSÖR ALCU, BAŞKAN KARACA’YI ZİYARET ETTİ 

Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de Dünya Şampiyonluğuna çıkan Fethiyeli Yenilgisiz Profesyonel Boksör Kubilay Alcu rakibini 6'ıncı rauntta teknik nakavtla yenerek, Dünya Hafif Ağır Siklet Altın Kemer Boks Şampiyonu olmuştu. Şampiyon Alcu, altın kemeri ile Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyarette etti.

ÖĞRETMENLERE BANDOLU KARŞILAMA

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca, şube müdürleri ve beraberindeki heyet ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarete bulundular. 

FETHİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ERHAN ALTIN, KARACA’YI ZİYARET ETTİ

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Fethiyespor’un yeni teknik direktörü Erhan Altın olmuştu. Kulüp Başkanı Esat Bakırcı, Teknik Direktör Erhan Altın, kulüp yönetimi Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyaret gerçekleştirdi.

MUĞLA VALİLİĞİ TARİH VE KÜLTÜR TURİZMİNE OLAN İLGİYİ ARTIRDI

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle Muğla Valiliği himayesinde yapılan çalışmalarla Muğla'nın dört bir tarafında tarih gün yüzüne çıkarılıp turizme kazandırılırken ziyarete gelenlerin tarih ve kültür turizmine olan ilgisi de arttı.

SEYDİKEMER HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN OTGÖZ’E TEŞEKKÜR

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şemsettin Güngör, beraberinde Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği eski başkanı Mehmet Güven, Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanlığını devralan Gazeteci Zekeriya Şahin ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret edip, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

MİMARİ SORUNLAR ELE ALINDI

Cumhuriyet Aydını Gençler, Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği Başkanı Günay Solak’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Fethiye’nin mimari sorunları ele alındı.

MÜDÜR ATMACA’DAN KAYMAKAM BALCI’YA ZİYARET

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’yı ziyaret etti.

BAŞKAN OTGÖZ FTSO’YU ZİYARET ETTİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret ederek 15 Ekim’de gerçekleşen FTSO organ seçimleri sonrası güven tazeleyen FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve yeni FTSO yönetimini tebrik etti. 

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY MİNİK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Muğla'nın Marmaris ilçesinde özel bir anaokulunun öğrencileri 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ı ziyaret etti.

BEŞİKTAŞ TARAFTAR DERNEĞİNDEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğlulları ve yönetimi oda seçimlerinde başarı gösteren başkanlara ve göreve başlayan milli eğitim müdürüne “hayırlı olsun” ziyaretleri gerçekleştirdi.

MOTOSİKLET KULÜBÜNDEN BAŞKAN KARACA’YA ZİYARET

Fethiye Motosiklet Kulübü Yönetim Kurulu ve Fethiye Enduro Motosiklet Takım Üyeleri Başkan Karaca’yı ziyaret etti.

TÜRK KADINLAR BİRLİĞİNDEN KABİR ZİYARETLERİ

Türk Kadınlar Birliği Fethiye Şubesi kuruluşunun 53. Yıl dönümü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ilk olarak kabir ziyaretleri düzenlenirken program çelenk sunumu ve fidan dağıtımı ile devam edecek. 

BAŞKAN GÜMÜŞ, ŞAMPİYON KIZLARI AĞIRLADI

Türkiye Kadınlar Hokey Takımı 1. Ligi ve U14 Kızlar Hokey liginde Türkiye Şampiyonu olan Muğla Ege Yıldızları Spor Kulübü Kadın Hokey Takımı, şampiyonluk kupası ile Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş'ü ziyaret ettiler.

KALP KRİZİ GEÇİREN KORE GAZİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı ile birlikte kalp krizi geçiren Kore Gazisi Zeki Doğan Koreli’yi ziyaret etti.

GENÇ SİYASETÇİ DOĞU’DAN BİR DİZİ ZİYARET

Genç siyasetçi Turhan Doğu ile arkadaşları Fethiye Kaymakamı Alper Balcı ve Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar’ı ziyaret etti.