Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

VALİ TAVLI’DAN FETHİYE ZİRAAT ODASI’NA ZİYARET

Fethiye’ye gelen Muğla Valisi Orhan Tavlı, Fethiye Ziraat Odasını ziyaret etti. 

FETHİYE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNDEN KARACA’YA ZİYARET

Dünya Gümrük Günü olması dolayısıyla Fethiye Gümrük Müdürü Bülent Kınalı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

VALİ TAVLI FETHİYE GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri derneğini ziyaret etti.

BAŞKAN KOYUNCU’YU İLK ZİYARET EDEN ÖZGÜR KULLUKÇU OLDU

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Özgür Kullukçu, CHP Fethiye İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Koyuncu’yu ziyaret etti.

İL BAŞKANI METE’DEN VEDA ZİYARETİ

Önümüzdeki günlerde milletvekili aday adaylığını açıklamasını beklenen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Fethiye ilçe teşkilatını ziyaret etti.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER VALİ ORHAN TAVLI’YI ZİYARET ETTİ

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Taşkesen ve beraberindeki heyet Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

KAVAKLIDERE’NİN SU TUTTURULAMAYAN MENTEŞE GÖLETİ

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan: TBMM çalışmalarının dışında zamanının büyük bölümünü Muğla ve ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlar, STK’lar ve çeşitli kuruluşlar ile bir araya geldiğini, kendisinden çözümünü istedikleri konuları ve problemleri ilgili makamlara basın toplantısı,TBMM genel kurulunda bir ve beş dakikalık konuşmalar veya ilgili Bakanlıklara soru önergeleri vererek, çözüm bulma, aksaklıkların nedenleri konusunda elde ettiği bilgileri de vatandaşlarımızla ve kamuoyu ile paylaşarak konuları aydınlatmaya çalıştığını söyledi. 

KAYMAKAM KARAMAN, SED MEDYA’YI ZİYARET ETTİ

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etti.

KAYMAKAM KARAMAN, KARAÇULHALILAR İLE BULUŞTU

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Karaçulha Muhtarı Ömer Ongün’ü ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. 

ÇALIŞDER KARACA’YI ZİYARET ETTİ

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (ÇALIŞDER) Başkanı Mete Ay ve yönetim kurulu Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

BODRUM BELEDİYE BAŞKANI'NA SALDIRI

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, misafirlerini ziyarete gittiği eğlence mekânında eski çalışanı tarafından önce sözlü sonrada fiziki saldırısına uğradı.

VALİ TAVLI, MSKÜ VE DENİZLİ PAÜ REKTÖRLERİ STRATONİKEİA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Türkiye'nin en önemli antik kazı çalışmasının yürütüldüğü Muğla'nın Yatağan ilçesi sınırlarındaki Stratonikeia antik kentine Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar ve Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ziyaret ederek çalışmalar hakkında kazı Başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt'ten bilgi aldı.

ŞAMPİYONLUK KUPALARI BODRUM’A GELDİ

2022 sezonu Enduro yarışlarında 1.likler elde eden sporcu Aykut Kızıltan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı makamında ziyaret etti.

MUĞLA VALİLİĞİ’NİN ERDOĞAN ZİYARETİ PAYLAŞIMINA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Muğla Valiliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla ziyareti ile ilgili yapılan sosyal medya paylaşımına Muğla milletvekilleri tepki gösterdi: “Muğla Valiliği kamu görevini bırakıp, AKP İl Başkanlığı’na dönüşmüştür.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HELİKOPTER İLE İNDİ REKLAM PANOLARI AĞIR HASAR ALDI

Fethiyespor reklam panoları dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyareti sırasında ağır hasar gördü. Fethiyespor Kulübü konuyla ilgili açıklama yaptı.

BAŞKAN KÖKTENER’DEN ADAY ADAYI ÇATAROĞLU’NA ZİYARET

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, geçtiğimiz günlerde CHP Muğla milletvekili aday adaylığını açıklayan Arif Çataroğlu'nu ziyaret etti.

BAŞKAN KÖKTENER’DEN ÜYE ZİYARETİ

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Milas’a giderek dernek üyeleri ile bir araya geldi.

KAYMAKAM KARAMAN VE MÜDÜR DADAŞOĞLU’NDAN ANLANLI ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ve İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Pazaryeri mahallesinde meydana gelen ev yangınından etkilenen ve hastaneye kaldırılan aileyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

BİR DİZİ ANLAMLI ZİYARET

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Tuğba Baki, Hayırsever Esnaflardan Bekir Kaya, Fethiye Huzurevi, Sevgi Evleri, Fethiye Bakım Rehabilitasyon Merkezi ve 2 ayrı evi ziyaret etti.

KARACA'DAN HOLLANDA ÇIKARMASI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Vakantiebeurs 2023 turizm fuarı için gittiği Hollanda’da önemli ziyaretlerde bulundu. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Ve Sanayi Odası da fuarda ki yerini aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, MUĞLA’YA GELİYOR 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreni kapsamında 14 Ocak Cumartesi günü Muğla’ya geliyor. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, hazırlıkların devam ettiğini belirtti. 

DEVA PARTİSİ, FETHİYE’DE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Fethiye İlçe Yönetimi, bölge genelinde çalışmalarını devam ettiriyor. Parti yönetimi esnaf ziyaretlerinin yanı sıra stant çalışmaları ile birlikte bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINDAN, SED MEDYAYA ZİYARET

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve ekibini ziyaret etti. 

BAŞKAN KARACA, MUĞLALI ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca bir dizi ziyaretler için gittiği İstanbul’da, bölgede öğrenim gören Muğlalı öğrenciler ile bir araya geldi. 

KARAÇULHA GÖNÜLLÜLERİ’NDEN KAYMAKAM KARAMAN’A ZİYARET

Karaçulha Gönüllüleri Derneği Başkanı Halil Hancı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

GAZİLERDEN KARACA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve Dernek Yönetimi Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundular.

ADAY ADAYI DEMİR, ANKARA’DA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Aday adayı Mehmet Demir, Ankara programı kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

SOYDEMİR’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Fethiye Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, İyi Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları ve yönetimi ziyaret etti.

ŞAMPİYON BOKSÖRDEN SOYDEMİR’E ZİYARET

Şampiyon boksör Kubilay Alcu, Fethiye Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i makamında ziyaret etti.

BAŞKANLARDAN CHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Antalya Kaş Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Vural Arıkan ve Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Bahar Önal, Fethiye CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.