Zeki Müren Haberleri

Zeki Müren Haberleri

C-MAJÖR İŞ'TEN SESLER KOROSU, ZEKİ MÜREN'İN VEFATININ 26'NCI YILDÖNÜMÜNDE BODRUM ANTİK TİYATRO'DA KONSER VERDİ

C-Majör İş'ten Sesler Korosu, Bodrum Belediyesinin ev sahipliğinde, TSK Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen etkinlikte, 24 Eylül gecesi, Zeki Müren'in 26. ölüm yıldönümü anısına, Bodrum Antik Tiyatro'da büyük bir konser verdi.

SANAT GÜNEŞİ, KONSERLE ANILDI

Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz sanatçısı Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıl dönümünde, Bodrum'da düzenlenen konserle anıldı. Antik Tiyatro'daki konseri, binlerce kişi izledi.

SANAT GÜNEŞİ ZEKİ MÜREN'İN EVİNE ZİYARETÇİ AKINI

Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu Zeki Müren, vefatının 26. yılında uzun yıllar yaşadığı Muğla'nın Bodrum ilçesinde anılıyor. Sanatçının Bodrum'da müzeye çevrilen evi ziyaretçi akınına uğruyor.

ZEKİ MÜREN, ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE ANILACAK

Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfına bağışlayan Sanat Güneşi Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıl dönümü olan 24 Eylül 2022 tarihinde, çok sevdiği Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evinde halka açık mevlit okutulup, Antik Tiyatro'da konser düzenlenerek anılacak. Bursa'da kabri başında dualar eşliğinde anılacak olan sanatçı için sonrasında Emir Sultan Camii'nde mevlit okutulacak.

Zeki Müren, vefat yıl dönümünde anıldı

Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz ismi Zeki Müren, vefatının 25'inci müzeye çevrilen evinde mevlit okutularak anıldı.

Bodrum Belediyesi ‘Sanat Güneşi’ni unutmadı

Türk Sanat Müziğinin Güneşi, unutulmaz ses sanatçısı Zeki Müren 89.’ncu doğum gününde şarkılarıyla anıldı.

Sanat Güneşi Zeki Müren için evinde mevlit okutuldu

Sanat Güneşi Zeki Müren'in, ölümünün 24'üncü yıl dönümünde Bodrum'daki müzeye çevrilen evinde mevlit okutuldu.

Sanat Güneşi şarkıları ile anıldı

Fethiye Kardelen Türk Sanat Müziği Topluluğu, “Sanat Güneşi” Zeki Müren’i ölümünün 23. yıldönümünde; Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konser ile andı.

Zeki Müren’i anma konseri

Fethiye Kardelen Sanat Derneği, 27 Eylül Cuma günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde; Zeki Müren’i anma konseri düzenleyecek. Türk Sanat Müziği’ne sesi, besteleri ve sözleriyle önemli katkı sağlayan Zeki Müren; şarkıları ile anılacak.

Zeki Müren, vefatının 23. yılında çok sevdiği Bodrum’da anıldı

Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı'na bağışlayan 'Sanat Güneşi' lakabıyla tanınan Zeki Müren, vefatının 23'üncü yıl dönümünde çok sevdiği Bodrum'da anıldı.

ZEKİ MÜREN ŞARKILARI İLE ANILACAK

Fethiye Kardelen Sanat Derneği, 27 Eylül Cuma günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde; Zeki Müren’i anma konseri düzenleyecek. Türk Sanat Müziği’ne sesi, besteleri ve sözleriyle önemli katkı sağlayan Zeki Müren; şarkıları ile anılacak.

Zeki Müren konseriyle ‘Güneş Sanat İçin Doğdu’

Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, Köyceğiz Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu,

Ebe ve Hemşireler Bodrum’da Buluştular

Isparta Sağlık Meslek Lisesi 1980 mezunları 39 yıl Bodrum Stone House Hotel'de buluştular. 25 kişilik mezunlar, önce birbirleriyle hasret giderdiler. Havanın sıcak olmasını da fırsat bilen ebe ve hemşireler tekne gezisi yaparak denizin tadını çıkardılar. Ünlü sanatçı Zeki Müren'in müzesini gezdiler.

Zeki Müren ölümünün 22’inci yılında Bodrum’da anıldı

Türk Sanat Müziğinin unutulmaz ismi Zeki Müren, ölümünün 22'inci yılında Bodrum'da anıldı. Müren'in uzun yıllar yaşadığı ve ölümünden sonra müzeye dönüştürülen evinde mevlit okutulup lokma dağıtıldı.

Zeki Müren Müzesi yenileniyor

Zeki Müren Müzesi yenileniyor

Zeki Müren doğum gününde Bodrum’da anıldı

Zeki Müren doğum gününde Bodrum’da anıldı

ZEKİ MÜREN BODRUM'DA ANILDI...

Zeki Müren, doğum gününde düzenlenen konserler Muğla'nin Bodrum ilçesinde anıldı.