Yeniyıl Mesajı Haberleri

Yeniyıl Mesajı Haberleri

“Azim ile çalışmaya devam”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, yayınladığı mesajıyla 2022 yılında da azim ile çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Demir’den 2022 mesajı

AK Parti Muğla Milletvekilleri M. Yavuz Demir 2022 yılı mesajı yayımladı. Demir mesajında; “Geride bıraktığımız bir yıl içerisinde Muğla’mızın sahip olduğu potansiyeli artırmak için yoğun bir çaba sarf ettik, sarf etmeye devam ediyoruz. Hükümetimizin, devletimizin kaynaklarını tarafsız, adil ve en etkin şekilde sizlerle buluşturmak için her alanda çalışmalarımız bulunmaktadır.” dedi.

Kaymakam Aksoy’un Yeni Yıl Mesajı

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy yeni yıl nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında; zor geçen bir 2021 yılı sonunda ümitlerin tazelenmesine dikkat çekerek, “2022 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli Marmarisli hemşerilerime sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini diliyorum” dedi.

Kaymakam Balcıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Kaymakam Hayrettin Balcıoğlu yayınladığı mesajında; 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diledi.

Öztürk, “Bu yıl da kalabalıklardan uzak duralım”

AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa kazasız, belasız, afetsiz ve hayırlarla dolu bir yıl olması temennisinde bulunurken, “Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl da toplu eğlencelerden ve kalabalıklardan uzak duralım” dedi.

Başkan Demir’in Yeni Yıl Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, yeni yıl dolayısı ile mesaj yayınladı.