Ultra Haberleri

Ultra Haberleri

FETHİYE ULTRA MARATONU RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Fethiye’de yaşayan Alman vatandaşları tarafından organize edilen Fethiye Ultra Maratonu gerçekleştirildi. 3 kategoride yapılan organizasyona 18 farklı ülkeden toplan 195 sporcu katıldı.

ULTRA MARATONU’NA START VERİLDİ

Atletizim Federasyonu’nun ve Gençlik Spor Müdürlüğünün de destekleriyle Fethiye’de gerçekleştirilen Fethiye 4. Ultra Maratonu start aldı.

MUĞLA’NIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI COANTE OLDU

Eylül ayının son haftasında İtalya'da düzenlenen Marmomac Fuarı'nda merkezi Muğla'da bulunan kuvars kompozit plaka sektörünün öncü markalarından Coante, yeni ürünlerini sergiledi. Yeni nesil üretim teknolojileri ve tasarımın üstünlüğünü kullanarak ürettiği en yeni serileri Ultra ve Allure ile İtalya-Verona Marmomac Fuarı'nda göz doldurdu.

HERAKLEİA ANTİK KENTİ BİSİKLET ŞAMPİYONASI İLE DÜNYAYA TANITILACAK

Muğla’nın Milas ilçesi Kapıkırı Köyü içerisinde kalan Bafa Gölü kenarında ki Heraklia Antik Kenti 22-23 Ekim 2022 tarihleri arasında Uluslararası MTB Dağ Bisikleti şampiyonasına 2. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Muğla Valiliği’nin himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü destekleri ile düzenlenecek olan BAFA ULTRA MTB Şampiyonasına başta Türki Cumhuriyetler olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinden dağ bisikleti tutkunlarının katılması bekleniyor.

600 sporcu Bodrum’da ter döktü

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Bodrun Ultra Maratonu'nda yaklaşık 600 sporcu, 4 farklı parkurda mücadele etti.

Bodrum’a demir atan 118 milyon dolarlık yüzen sarayın günlük kirası dudak uçuklattı

Bodrum'a demir atan 118 milyon dolarlık lüks mega yat görenleri kendine hayran bıraktı. Ultra lüks yatın haftalık kirasının 750 bin Euro olduğu öğrenildi.

Heraklia Antik Kentinde Latmos Ultra Maraton Koşusu yapıldı

Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan Heraklia Antik Kenti'nde Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı izni ile Limit Sensin ekibi tarafından Garmin Latmos Ultra Maratonu gerçekleştirildi.

Sahte arkadaşlık sitesi üzerinden milyonlar kazandılar

Kurdukları sahte arkadaşlık sitesi üzerinden ayda 1 milyon lira kazanan dolandırıcı çetesi, Muğla Asayiş Büro ekiplerince çökertildi. İstanbul'daki ultra lüks villaya baskın yapan ekipler, 6 kişiyi yakaladı.

Abramoviç'in Bodrum sefası sürüyor

İngiltere'nin ünlü futbol takımlarından Chelsea'nin patronu Roman Abramoviç'in Bodrum tatili devam ediyor. 1.2 milyar dolarlık ultra lüks yatı 'Eclipse'le Cennet koyuna gelen Rus milyarder Abramoviç 5 kadın misafiriyle su sporları yaptı. 163 metre uzunluğundaki milyar dolarlık yat ise gittiği her koyun gözdesi oldu.

Abramoviç'in yatı limanlara bile sığmadı

İngiltere'nin ünlü futbol takımlarından Chelsea'nin patronu Roman Abramoviç'in 1.2 milyar dolarlık ultra lüks yatı 'Eclipse' Bodrum açıklarına demir attı. Hiçbir limana sığmayan yat Yalıkavak açıklarında demirledi.

Deniz dibindeki duvarlar gün yüzüne çıktı

Muğla'nın Bodrum ve Milas ilçesinde deniz dibine kaçak inşa edilen duvarlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Pina yarımadasındaki 5 yıldızlı ultra lüks bir otelin önünde bulunan duvarlar gece gündüz yapılan çalışma sonucu ortaya çıkarıldı.

Mega yatı gören dönüp bir daha baktı

Dünya'nın en uzun yatlarından biri olan Scheherazade isimli ultra lüks mega yat Bodrum'a demir attı. Uzunluğu 140 metre olan yata bakan dönüp bir daha baktı.

Kıl keçilerine ultrasonlu sağlık kontrolü

Muğla Büyükşehir Belediyesi kadın üreticilere destek olmak için 40 üreticiye 2 dişi 1 erkek olmak üzere 120 kıl keçisi dağıtmıştı. Belediyenin veteriner hekimleri dağıtılan kıl keçilerinin sağlık kontrollerinin yanında ultrasonla gebelik muayenelerini de gerçekleştiriyor.

Dünyaca ünlü yıldızları taşıyan ultra lüks yat Bodrum'da

Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi dünyaca ünlü yıldızları taşıyan Cloudbreak mega yat Bodrum'a demir attı.

Rus iş adamının milyon dolarlık yatı Bodrum'da

Hudut kapıları açılır açılmaz Bodrum'a milyon dolarlık yatlar yanaşmaya başladı. Dünyaca ünlü Rus milyarder Alexander Grigoryevich Abramov'un ultra lüks yatı Titan'da yalıkavak açıklarına demir attı. 100 milyon dolar değerindeki ultra lüks yat görenleri kendine hayran bıraktı.

Dubai Şeyhi'nin yatına 2 milyon 200 bin liralık yakıt

Dubai Şeyhi Abdullah Al Futtaim'in milyon dolarlık yüzen sarayı 'Radiant', Bodrum'a demir attı. 15 tanker yakıt alan ultra lüks yatın 2 milyon 200 bin lira ödediği öğrenildi.

Aydem'den maratona destek

4. Uluslararası Bodrun Ultra Maratonu, 22-23 Kasım tarihleri arasında yaklaşık 900 sporcunun katılımıyla Bodrum'da gerçekleşirken, maratona sponsor olan Aydem'in enerji takımı üyeleri, farkındalık sağlamak üzere İzmir Koruyucu Aile Derneği (İZKAD) üyeleriyle beraber Adımların Bir Çocuğa Aile Olsun sloganı eşliğinde koştu.

60 kilometre koşan Milaslı

Bodrum'da dördüncüsü gerçekleştirilen AYDEM Bodrun Ultra Maratonu bu yılda 400'ün üzerinde koşucunun katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Bodrum'da 7'den 70'e koşu yarışı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası Aydem Bodrun Ultra Maratonu'na katılan sporcular ve vatandaşlar 7'den 70'e koşu yarışı yaptı.

Dünyanın en pahalı kiralık yatı Bodrum’da

Dünyanın en pahalı kiralık yatı olarak bilinen ultra lüks Moonlight 2 Bodrum'a demir attı. Yakıt almadan Atlantik Okyanusu'nu geçen sayılı yatlardan olan Moonlight 2'nin kim için geldiği ise ilçede merak konusu oldu.

ELDE EDİLEN GELİR İKİ DERNEĞE BAĞIŞLANDI

Bu yaz döneminde Fethiye’de yaşayan Yerleşik İngiliz vatandaşları tarafından 3’üncü defa düzenlenen “Soultrain 2019” etkinliğinde elde edilen gelir eşit miktarda iki derneğe bağışlandı.

Tatili kabusa döndü, parmağına 15 dikiş atıldı

Marmaris'te ultra lüks bir otelde ailesiyle birlikte tatil yapan Irmak Aydın, sahilde bulunan salıncakların zincirine tutunurken parmağı yaralandı. Zincirde bulunan kancaların açık olduğu için parmağının yaralandığını iddia eden Aydın, olayda otelin ihmali olduğu gerekçesiyle otelden davacı oldu. Parmağına 15 dikiş atılan Aydın, olayın rüyalarına girdiğini söyledi.

Arap şeyhinin 118 milyon dolarlık yüzen sarayı Bodrum limanına demirledi

Muğla'nın Bodrum ilçesine gelen 118 milyon dolarlık lüks mega yat görenleri kendine hayran bıraktı. Ultra lüks yatın BAE şeyhinin olduğu iddia edildi.

FETHİYE'DE ULTRA TRAİL DÜZENLENDİ

Fethiye'de ilk kez düzenlenen Ultra Maraton yarışlarına 60'a yakın yarışmacı katıldı.

Bodrun Ultra Maratonu kupa töreniyle sona erdi

Bodrum Belediyesi'nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bodrun Ultra Maratonu, Bodrum Belediyesi Trafo Kafe'de gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.

Muğla Ultra Aslan’ın örnek davranışı ödüllendirildi

Muğla'nın Menteşe İlçesinde bulunan Kuzluk Mahallesi Süleyman Öztürk İlkokulu ve Ortaokuluna, Muğla Galatasaraylılar Derneği Ultra Aslan Üniversite Grubu üyeleri tarafından

Likya Yolu Ultra Maratonu start aldı

Uluslararası maraton koşucularının katıldığı 'Likya Yolu Ultra Maratonu' Muğla'nın Fethiye ilçesinden başladı.

“ULTRASLAN” GRUBU MEHMETÇİK İÇİN LOKMA DAĞITTI

“ULTRASLAN” GRUBU MEHMETÇİK İÇİN LOKMA DAĞITTI

Bodrum ilçesinde başlayan “BodRUN Ultra Maraton” yarışları gece 00:30’da başladı.

Bodrum ilçesinde başlayan “BodRUN Ultra Maraton” yarışları gece 00:30’da başladı.

6 GÜN SÜRECEK LİKYA YOLU ULTRA MARATONU BAŞLADI

6 GÜN SÜRECEK LİKYA YOLU ULTRA MARATONU BAŞLADI