Trafik Haberleri

Trafik Haberleri

ORTACA’DA TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ

Muğla'nın Ortaca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

GÜBRE YÜKLÜ KAMYON DEVRİLDİ, KARAYOLUNDA 10 KİLOMETRE ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

Muğla'nın Yatağan ilçesinde gübre yüklü kamyonunun devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında karayolu trafiğe tamamen kapanırken, yaklaşık 10 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

ULA’DA TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI

Muğla'nın Ula ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı.

FETHİYE'DE TRAFİK EKİPLERİ DRONE DESTEKLİ DENETİM YAPTI

Muğla'nın Fethiye ilçesinde trafik ekipleri drone destekli denetim yaptı. Denetimlerde kurallara uymayan sürücüler drone ile tespit edilerek para cezası kesildi.

MUĞLA'DA TRAFİK EKİPLERİ İKİ ARANAN ŞAHIS İLE BİR ÇALINTI MOTOSİKLET YAKALADI

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından iki günde üstte üste iki aranan şahıs ve bir çalıntı motosiklet yakalandı.

MUĞLA'DA ÖLÜMLÜ KAZANIN GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Muğla'nın Dalaman ilçesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği 2 kişinin yaralandığı zincirleme trafik kazasının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

DALAMAN'DA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI

Muğla'nın Dalaman ilçesinde öğrencileri bırakıp boş vaziyette dönen öğrenci servisi ile 2 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

MARMARİS'TE TRAFİKTE UYUŞTURUCU TESTİ DÖNEMİ BAŞLADI

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Amirliği ekipleri yol ve trafik kontrollerinde alkolün yanı sıra uyuşturucu testi de yapmaya başladı.

KALDIRIM VE YOL ÜZERİ DENETLEMESİ YAPILDI

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği, Fethiye Belediyesi Trafik Müdürlüğü ve Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yol üzeri engel teşkil eden usulsüz dubalar ve dükkân eşyaları için denetim gerçekleştirildi.

CHP'Lİ BURAK ERBAY; KARAYOLLARINDA ACİL TEDBİRLER ALINMALI

Menteşe Salihpaşalar kavşağında meydana gelen ve 15 yaşındaki lise öğrencisi Sıla Akgü’ün hayatını kaybettiği kaza nedeniyle Menteşe Kent Konseyi tarafında düzenlenen basın açıklamasına katılan CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, bir an önce trafik ışıklılarının konulmasını ya da alt-üst geçit yapılarak gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi. Sıla Akgül’ün ailesi, arkadaşları, Salihpaşalar halkı ve civar köylerden yurttaşların katıldığı açıklama sonrasında yol kısa süreliğine trafiğe kapatıldı.

TRAFİKÇİLERDEN UYUŞTURUCU TEST KİTLİ DENETİM

Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri alkol kontrolünün yanında uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için uyuşturucu test kiti ile denetimlere başladı.

YARALI OLARAK KURTULAN SÜRÜCÜ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde 2 gün önce trafik kazasında yaralanan otomobil sürücüsü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

SEYDİKEMER’DE KORKUTAN KAZA

Seydikemer’e bağlı Bayır Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazasında 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.

TEK TARAFLI KAZA KORKUTTU

Milas’ta meydana gelen tek taraflı trafik kazası korkuttu.

3 ÇOCUK ANNESİ ZEYNEP, YAŞAMA TUTUNAMADI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçen Kasım ayında trafik kazası geçiren 34 yaşındaki Zeynep Eriş, yaşam mücadelesini kaybetti.

TIR VE OTOMOBİL ÇARPIŞTI

Milas’ta tır ve otomobil kaza yaptı. Meydana gelen kazada şans eseri can kaybı yaşanmadı.

SERVİS ARACI KAZA YAPTI: 7 YARALI

Muğla’nın Milas-Ören karayolu üzerinde trafik kazası meydana geldi.

KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL TARLAYA UÇTU: 1 ÖLÜ

Muğla'nın Milas ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, bir kişi ise yaralandı.

ŞEHİT KOMİSER İÇİN LOKMA HAYRI

Görev için gittiği Muğla'nın Bodrum İlçesinden dönüşte Milas'ta trafik kazası geçirerek şehit düşen Komiser Ekrem Uyar için, Menteşe Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi önünde lokma hayrı yapıldı.

2022’DE TRAFİK DENETLEME BÜRO AMİRLİĞİNDEN ARALIKSIZ EĞİTİM

2022 yılı verileri açıklanmaya devam ederken bir veride Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinden geldi. 

KÖYCEĞİZ'DE TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde meydana gelen trafik kazasında traktör sürücüsü hayatını kaybetti.

HUZUREVİ SAKİNLERİNE ‘TRAFİK GÜVENLİĞİ' EĞİTİMİ

Muğla Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri 2021-2023 Karayolları Trafik Güvenliği Eylem Planı çerçevesinde resmi ve özel huzurevlerinde ve engelli bakım merkezlerinde trafik güvenliği konusunda eğitim faaliyeti yürütüyor.

DATÇA'DA TRAFİK EKİPLERİ ENGELLERİ KALDIRIYOR

Muğla'nın Datça ilçesinde trafik ekipleri engelli park yerleri ve engelli yürüme alanlarına yapılan hatalı parklara cezai işlem uygulayıp, engellilerin hayatını kolaylaştırmaya yönelik çalışma ve denetimlerini sürdürüyor.

JANDARMADAN MİNİKLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

MUĞLA (İHA) – Muğla İl Jandarma Komutanlığı Menteşe Jandarma Trafik timleri tarafından ilköğretim okullarda trafik kuralları hakkında eğitimler veriliyor.

KAYMAKAM KARAMAN, TRAFİK UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Ölüdeniz Mahallesi Ovacık mevkiindeki Jandarma yol kontrol noktasını ziyaret ederek trafik uygulamaları hakkında bilgi aldı.

TRAFİK KAZASINDA ÖLEN OKUL MÜDÜRÜ İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

Muğla'nın Ula ilçesinde Otobüsün altında kalan ve hayatını kaybeden Okul Müdürü Sema Güler için görev yaptığı Şehit Öğretmen Sezgin Keçeci Anadolu İmam Hatip Lisesi okul bahçesinde tören düzenlendi.

LİSE MÜDÜRÜ KAZADA YAŞAMINI YİTİRDİ

Muğla'nın Ula ilçesinde meydana gelen trafik kazasında lise müdürü kadın yaşamını yitirdi.

MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Aydın'ın Çine ilçesinde Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak'ın içinde bulunduğu otomobil ile traktör çarpıştı. Ağır maddi hasarın meydana geldi kazada yaralananın olmadığı öğrenildi.

KÖYCEĞİZLİ ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ

Muğla İl Jandarma Komutanlığına bağlı Köyceğiz İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından Köyceğiz ilçesinde bulunan Toparlar İlkokulunda 125 öğrenci ve 5 öğretmene trafik semineri verildi.

LİSE ÖĞRENCİSİ KAZADA YAŞAMINI YİTİRDİ

Muğla'nın Menteşe İlçesi Salihpaşalar Mahallesinde meydana gelen trafik katasında lise öğrencisi yaşamını yitirdi.