Trafik Haberleri

Trafik Haberleri

BODRUM'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KADIN YAŞAMINI YİTİRDİ

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yolun karşısına geçmek istediği sırada otomobilin çarptığı 56 yaşındaki kadın kaldırıldığı hastanede kurtarılmayarak yaşamını yitirdi.

SAKLIKENT KAVŞAĞINDA FECİ KAZA

Saklıkent kavşağı karayolu üzerinde çift taraflı sıkışmalı trafik kazası meydana geldi. Oluşan kazada can kaybı olmazken yaralılara sağlık ekiplerince müdahale edildi.

KAMYONET TRAKTÖRE ÇARPTI: 1 ÖLÜ

Muğla'nın Menteşe ilçesinde, kamyonetle çarpıştıktan sonra yoldan çıkarak devrilen traktörün sürücüsü Önder Akar (51) olay yerinde hayatını kaybetti.

SEYDİKEMER’DE TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrilen kamyonun sürücüsü yaralandı.

OĞLUNUN CENAZESİNİ ALMAYA GELİRKEN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

Muğla'nın Menteşe ilçesi Kötekli Mahallesinde gece ölü olarak bulunan Onur Halıcı'nın (27) annesi Emine Halıcı (56), oğlunun cenazesini almaya gelirken trafik kazasında hayatını kaybetti.

18 PERSONELE EĞİTİM VERİLDİ

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığının 2022 Yılı 2. Dönem Geliştirme Eğitimleri Muğla'da gerçekleştirildi

POLİS VE BEKÇİLERE HALKLA İLİŞKİLER VE İLETİŞİM SEMİNERİ 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Polisleri ve Bekçilerden oluşan 125 kişiye Halkla ilişkiler ve iletişim semineri verildi. 

FETHİYE’DE RADAR UYGULAMASI

Fethiye şehir içinde hıza bağlı kazaların önlenmesi için radar uygulaması yapıldı.

FETHİYE’DE ELEKTRİKLİ SCOOTER DENETİMİ ARTTI

Son zamanlarda birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelen Elektrikli Scooterlar Fethiye Trafik Büro Amirliği resmi ekipleri ve Sivil Trafik Ekipleri tarafından denetleniyor. 

OTOMOBİL İLE ÇARPIŞAN MOTOSİKLETİN SÜRÜCÜSÜ YARALANDI

Muğla'nın Marmaris ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı.

MUĞLA’DA FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Fahri Trafik Müfettişliği Büro Amirliğine kayıtlı toplam 50 Fahri Trafik Müfettişlerine, mevzuatta yapılan değişiklikler ile uygulama yöntem ve teknolojileri hakkında bilgilendirme eğitimi verildi.

KAZADA YARALANAN GÜVENLİK GÖREVLİSİ HAYATINI KAYBETTİ

Muğla’nın Milas ilçesinde geçtiğimiz gün meydana gelen trafik kazasında yaralanan güvenlik görevlisi Osman Gökdağ tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

KAMYONET YARIŞ MOTORUNUN ÜZERİNE DEVRİLDİ

Toplu taşıma aracı, İnönü Bulvarı’nı Atatürk Caddesi’ne bağlayan kavşakta kamyonete çarptı. Çarpma sonucu devrilen kamyonet yarış motorunun üzerine düştü. Meydana gelen kazada can kaybı olmazken maddi kasar meydana geldi.

SEYDİKEMER'DE TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde iki motosiklet ve bir otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı.

OTOMOBİL DOMUZ SÜRÜSÜNE DALDI, 4 DOMUZ TELEF OLDU

Muğla’nın Datça ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil aniden önüne çıkan domuz sürüsüne çarparken, kazada 4 domuz telef oldu.

ZIPLAYARAK GELEN SU TANKINDAN BÖYLE KURTULDU

Muğla’nın Bodrum ilçesinden kamyonetin arkasında bulunan 10 tonluk su tankı virajda düşerek karşı şeritte geçti.

SEYDİKEMER’DE FECİ KAZA

Seydikemer’de trafik kazası meydana geldi. Takla atan aracın içinde sıkışan kişi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

SİVİL TRAFİK EKİPLERİ GÖREVE BAŞLADI

1 Kasım itibariyle Fethiye’de sivil trafik ekipleri göreve başladı.

MARMARİS'TE MOTOSİKLET KAZASINDA ZABITA KOMİSERİ YARALANDI

Muğla'nın Marmaris ilçesinde meydana gelen tek taraflı kazada motosiklet sürücüsü Durali Çetin ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

FETHİYE’DE TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ

Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.

OVACIK’DA FECİ KAZA

Ovacık Mahallesi’nde trafik kazası meydana geldi. Oluşan kazada 2 kişi yaralandı.

FETHİYE'DE ÖĞRENCİLER “TRAFİK DEDEKTİFİ” OLUYOR

Muğla'nın Fethiye ilçesinde trafik dedektifleri projesi ile öğrencilere yönelik trafik bilgilendirme eğitimleri sürüyor.

SÜRÜCÜ BELGESİ ÜCRETİ HAKKINDA AÇIKLAMA

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, eski tip sürücü belgelerinin değiştirilme ücretinin, süre sonu olan 31 Aralık 2024'e kadar 15 lira olarak devam edeceğini duyurdu.

SEYDİKEMER'DE OTOBÜSLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde otobüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

MUĞLA'DA TRAFİK EKİPLERİNE KAZA TUTANAĞI EĞİTİMİ

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü trafik birimlerinde görevli personele Kaza Tespit Tutanağı Düzenleme ve Kaza Yerinin Fotoğraflanması Eğitimi verildi.

ESKİ TİP SÜRÜCÜ BELGELERİNİN DEĞİŞME SÜRESİ UZATILDI

01.01.2016 tarihinden önce alınan Eski Tip Sürücü Belgelerinin değiştirme süreleri, 31.12.2022 tarihinden itibaren 2 yıl süre ile uzatılmıştır.

DATÇA’DA ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ

Muğla'nın Datça ilçesinde ilkokul öğrencilere yönelik trafik eğitimi düzenlendi.

KGYS' İLE TRAFİK DENETİMİ

Muğla'da şehir merkezlerinde trafik kazalarını en aza indirmek amacıyla Kent Gü enlik Yönetim Sistemi (KGYS) ile kavşaklarda, okul önlerinde denetim yapılıyor.

ÖĞRENCİLERE SINIF İÇİ TRAFİK KURAL İHLALLERİ EĞİTİMİ

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün talebi doğrultusunda Şehit Jandarma Kıvanç Cesur Ortaokulu ve Muğla Turgut Reis Lisesinde bulunan toplam 264 öğrenciye trafik kural ihlallerine ilişkin sınıf içi uygulamalı ve teorik eğitim verildi.

OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ AĞIR ŞEKİLDE YARALANDI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında devrilen otomobilin sürücüsü ağır şekilde yaralandı.