Teçhizat Haberleri

Teçhizat Haberleri

Karayolları trafik yönetmeliği değişti

Karayolları Trafik Yönetmeliği üzerinde yapılan değişiklikler neticesinde hem sürücüleri hem de toplu taşımada yolculuk eden vatandaşları ilgilendiren bazı kurallar hayatımıza girdi. Örneğin, artık minübüs, otobüs ve taksilerde tüm yolcular emniyet kemeri takmak zorunda olacak.

Muhtelif makine ve teçhizat satın alınacaktır

Basın İlan Kurumu İlan Portalıİlan.Gov.Tr'de Yer Alan İlana Göre, İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından, 9 Kalem Makine Teçhizat mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

Sincan belediyesi Muğla’ya yardımlara devam ediyor

Sincan Belediyesi Muğla'da yangınların kontrol altına alınabilmesi için tüm imkanlarını seferber ediyor. Bir adet tam teçhizatlı hayvan ambulansı, yangın söndürme-soğutma çalışmalarında kullanılacak iş makineleri ve araçlar, 35 kişilik ekiple Muğla'ya gönderildi.

Fotokapan ve techizatları alınacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Yatırım İzleme Müdürlüğü tarafından, Muğla İl Jandarma Komutanlığı ve Muğla İl Emniyet Müdürlüğü İhtiyacı Kapsamında Fotokapan ve Techizatları Mal Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

Bakan Soylu’dan donarak şehit olan askerlerle ilgili açıklama (1)

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de 2 askerin donarak şehit olmasına ilişkin, Şehit olan askerlerin üzerindeki giysi ve ekipman Jandarma Genel Komutanlığının kullandığı dünya standartlarında, hatta dünyadaki bir çok orduya da aynı standartta üretim yapan standartlar şeklinde elde edilmiştir. Ağır kış şartları için özel olarak üretilmiş ekipmanlardır. Bunda ne teçhizat eksikliğimiz söz konusu, ne de böyle bir operasyona hazırlıksız gitmemiz söz konusu dedi.

MHP’Lİ BELEDİYEDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Fethiye Belediyesi vatandaşların acil durumlarında ihtiyaç olan bir adet itfaiye aracı iki adet belediye otobüsü ve bir adette tam teçhizatlı arama kurtarma aracı olmak üzere toplam 16 yeni araç satın alarak dualarla hizmete soktu.