Sezer Olpak Haberleri

Sezer Olpak Haberleri

ŞAMPİYON BOKSÖRLER KARACA’YI ZİYARET ETTİLER

Avrupa şampiyonu ve Uluslararası Şampiyonluk Kupası Şampiyonu olan Fethiyeli sporcu Kubilay Alcu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu.

ŞAMPİYON BOKSÖR OLPAK’DAN KAYMAKAM BALCI’YA ZİYARET

Katılmış olduğu 7'inci maçında Uluslararası Şampiyonluk Kemeri kazanan Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü Sezer Olpak, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’yı ziyaret etti.

ŞAMPİYONLUK KEMERİ SEZER OLPAK'IN

Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü Sezer Olpak, katılmış olduğu 7'inci maçında Uluslararası Şampiyonluk Kemeri maçını kazandı.

Sezer Olpak kemer maçı için hazırlanıyor 

Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü olma unvanını taşıyan Sezer Olpak, 6. profesyonel maçına 5 Haziran tarihinde Almanya’da çıkacak. Sezer Olpak, “6. profesyonel maçımı 5 Haziran’da Almanya’da yapacağım. 8 rauntluk bir karşılaşma olacak. Bu maçı kazandığım takdirde, Almanya şampiyonu ile 10 rauntluk kemer maçına çıkacağım” dedi. 

Fethiyeli boksörlerden önemli başarı

Muğla Menteşe Atatürk Stadyumu’nda bulunan boks salonunda gerçekleştirilen il seçmelerine Likya Gençlik ve Spor Kulübü ve Fethiye Boks Okulu; 8 kişi katıldığı turnuvayı 6 altın ve 2 gümüş madalya ile tamamladı. Organizasyonda birinciliği elde eden sporcuların, Türkiye Şampiyonasında yer alacağı belirtildi.

Fethiyeli Boksör’den Karaca’ya Ziyaret

Fethiye Boks Okulu Antrenörü ve Boks Sporcusu Sezer Olpak Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

FETHİYELİ BOKSÖR 3. MAÇINA ÇIKIYOR

Fethiye Gençlik Spor Kulübünün Profesyonel sporcusu olan Sezer Olpak, 3. karşılaşmasını Hamza Güneş ile yapacak

FETHİYE VE SEYDİKEMER’İ DÜNYAYA TANITACAĞIM

Fethiye’nin tek boksörü Sezer Olpak, rakibini 1’inci rauntun 1’inci dakikasında nakavtla yere sererek büyük bir başarıya imza attı

SEZER OLPAK CUMARTESİ AKŞAMI RİNGE ÇIKACAK

Fethiye’nin ilk ve tek profesyonel boksörü Sezer Olpak; İstanbul’da düzenlenen Boks gecesinde ringe çıkacak