Sed Medya Haberleri

Sed Medya Haberleri

KAYMAKAM KARAMAN, SED MEDYA’YI ZİYARET ETTİ

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etti.

BAŞKAN KÖKTENER’DEN ADAY ADAYI ÇATAROĞLU’NA ZİYARET

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, geçtiğimiz günlerde CHP Muğla milletvekili aday adaylığını açıklayan Arif Çataroğlu'nu ziyaret etti.

AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINDAN, SED MEDYAYA ZİYARET

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve ekibini ziyaret etti. 

SELİN KÖKTENER’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’in eşi Selin Köktener’e sürpriz doğum günü programı düzenlendi. Düzenlenen programda Selin Köktener’in mutluluğu yüzünden okundu.

ESKİ İŞ İNSANI HAMDİ CERAN VEFAT ETTİ

Fethiye’nin eski iş insanlarından Konyalı Hamdi Ceran tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

KÖKTENER’E SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, yeni yaşını sürpriz doğum günü ile kutladı. 

ÇİFTÇİLERE MÜJDE! (ÇKS) ARTIK E DEVLET’TE

2023 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) ilk başvuru tarihi 1 Eylül 2022, son başvuru tarihi 31 Aralık 2022 olmak üzere toplam 4 (dört) aylık süreyi kapsamaktadır.

YİĞİT AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Fethiye Ortaokulu öğretmeni İlker Yiğit, hayatını kaybetti. SED Medya Ailesi olarak Yiğit ailesine sağ sağlığı dileriz.

BAŞKAN ÇOBAN, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

Fethiye İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, FRT TV'de yayınlanan Fethiye adlı programın konuğu oldu.

BAŞKAN KÖKTENER, “TARİHİ BİR ADIMIN BAYRAMIDIR”

Her yıl ülkemizde büyük bir coşkuyla karşılanan ve Türkiye tarihi için önemi büyük olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener bir mesaj yayınladı.

KAYTAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan’ın babası Enver Kaytan hayatını kaybetti.

Sed Medya’dan Ziyaretler

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve çalışma arkadaşları, Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı ve İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’nu ziyaret etti.

ŞUBE MÜDÜRÜ KÜTAHYA’DAN, SED MEDYA’YA ZİYARET

Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanlığı Muğla Şube Müdürü Erol Kütahya, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

‘’BASIN BAYRAMINI KUTLAMAYA GELDİK’’

FTSO Başkanı Osman Çıralı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından SED Medya’ya ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette konuşan Çıralı,’’ Basın bayramı olduğu için bu özel günü kutlamaya geldik’’ dedi.

KÖKTENER, “BASIN, ÖZGÜRLÜĞÜNÜN EN ETKİLİ ARACIDIR”

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Çıralı; “Sözlerimizi tuttuk”

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı FRT TV’de yayınlanan Gündem Analiz Programı’na konuk oldu. Programda Necati Kanbur’un sorularını yanıtlayan Çıralı 2018 yılında yapılan seçim öncesi verdikleri sözleri yerine getirdiklerini ifade etti.

Kaymakam Balcı’dan SED Medya’ya ziyaret

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı geçtiğimiz günlerde kendisine ziyarette bulunan SED Medya’ya iade-i ziyarette bulundu.

SED Medya'dan Kaymakam Balcı'ya ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve çalışma arkadaşları Kaymakam Vekili Alper Balcı’yı makamında ziyaret etti.

EMITT’te, Fethiye rüzgârı esti

Fethiye, 9-12 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşen 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT-2022) en etkili şekilde tanıtıldı. Ziyaretçi akınına uğrayan ve Fethiye sevdalılarını buluşturan, Fethiye standı, destinasyonlar dalında bölgenin havasını en iyi yansıtan stant ödülüne layık görüldü. SED Medya ekibi de gerçekleştirdiği canlı yayınlarıyla fuarın nabzını tuttu, sosyal medya hesapları ve FRT TV aracılığıyla Fethiye’nin tanıtımına katkı sağladı.

Fethiye EMİTT’in 3. gününde de ilgi odağı

Türkiye ve dünyanın önde gelen seyahat acenteleri, tur operatörleri ve turizm profesyonellerinin büyük ilgi gösterdiği EMITT Fuarı’nın 3. gününde de SED Medya ekibi canlı yayınlarıyla fuarın nabzını tutmaya devam etti.

Karaca, “Yaptığımız güzel işlerle anılmalıyız”

Turizm sektörü temsilcilerinin en önemli buluşma platformu Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT’te Fethiye Kadın Girişimi, Üretim, İşletme ve Kalkınma Kooperatifi Kurucusu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın eşi Çiğdem Karaca; SED Medya canlı yayınına katıldı. Karaca, FRT mikrofonlarına samimi açıklamalarda bulundu.

EMİTT’te Fethiye fark yaratıyor

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları, Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı'nda (EMITT) buluşmaya devam ediyor. 12 Şubat tarihine kadar devam edecek fuarın 2. gününde de SED Medya ekibi fuarın nabzını tutmaya devam etti. Gün içerisinde gerçekleştirdiği canlı yayınlarıyla fuara katılım sağlayamayan Fethiyelileri, fuarın o sıcak atmosferine taşıdı.

Fethiye EMİTT’te tek yürek

İstanbul’da gerçekleşen Emitt Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Fethiye tek yürek oldu. SED Medya ekibi de fuardaydı. Gerçekleştirdiği röportajları ve canlı yayınıyla İstanbul’un nabzını tuttu, Fethiyelilere aktardı.

SED Medya da Emitt Fuarı’nda

Fethiye Belediyesi 9-12 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek Emitt Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Fethiye’mizin tüm güzelliklerini, tüm değerlerini en iyi şekilde tanıtmak için, Salon-3 / B-352 numaralı alanda olacak. 10 Şubat Perşembe 14.30’da da tanıtım için kokteyl düzenlenecek. SED Medya ekibi de canlı yayınları ve haberleriyle fuar süresince gelişmeleri sosyal medya hesaplarından ve FRT ekranlarından aktarmaya devam edecek.

Öğrencilerden SED Medya’ya ziyaret

Şehit Yüzbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf Öğrencileri Orman Koruyucuları Projesi kapsamında televizyonculuk ve gazetecilik konularında bilgi almak üzere SED MEDYA’yı ziyaret ettiler.

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı’ndan SED Medyaya ziyaret

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

AK Parti’den SED Medya’ya ziyaret

Fethiye Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

Köktener’den gazeteciler günü mesajı

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın açıklaması yaptı.

Ülkü Ocakları’ndan SED Medya’ya Ziyaret

Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Salman Yellice ve Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Kurt SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi’nden Başkan Karaca ve SED Medya’ya Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alim Karaca ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret ettiler.