Satranç Turnuvası Haberleri

Satranç Turnuvası Haberleri

KÖYCEĞİZ’DE ÖĞRETMENLER SATRANÇ TURNUVASINDA MÜCADELE ETTİ

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde öğretmenler arasında düzenlenen satranç turnuvası tamamlandı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kaymakamlığımız himayesinde, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu Fethiye İlçe Temsilciliği organizasyonuyla 12 Kasım–13 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenen 'Fethiye Kaymakamlığı Satranç Turnuvası' ödül töreni gerçekleştirildi.

KAYMAKAMLIK KUPASI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI

Fethiye Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası, Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Uygulama Oteli’nde başladı. 2 gün boyunca sürecek olan turnuvanın sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.

ATA'YI ANMA SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

İlçemizde 05-06 Kasım 2022 tarihlerinde Çalış-Der (Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği) katkılarıyla düzenlenen Fethiye 10 Kasım Ata'yı Anma Satranç Turnuvası tamamlandı.

SEYDİKEMER 10 KASIM ATA’YI ANMA SATRANÇ TURNUVASI

Seydikemer Belediyesi, Seydikemer Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Seydikemer Satranç İlçe Temsilciği tarafından organize edilen Seydikemer 10 Kasım Ata’yı Anma Satranç Turnuvası başvuruları başladı.

KAYMAKAMLIK KUPASI SATRANÇ TURNUVASI KAYITLARI DEVAM EDİYOR

12 Kasım 2022 - 13 Kasım 2022 tarihlerinde, Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli salonlarında yapılacak olan Fethiye Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası kayıtları devam ediyor.

ATA’YI ANMA SATRANÇ TURNUVASI’NA YOĞUN KATILIM 

Türkiye Satranç Federasyonu Fethiye İlçe Temsilciliği tarafından Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği’nin katkılarıyla Fethiye 10 Kasım Ata’yı Anma Satranç Turnuvası düzenlendi. Çalış Plajı’nda bulunan Wooden Stage Restoran (Kerim Hotel) ev sahipliği yaptığı organizasyona katılım yoğun oldu.

10 KASIM ATA'YI ANMA SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

Türkiye Satranç Federasyonu Fethiye İlçe Temsilciliği tarafından Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği’nin katkılarıyla Fethiye 10 Kasım Ata’yı Anma Satranç Turnuvası düzenlenecek. Etkinliğe katılım için son başvuru tarihinin 4 Kasım Cuma olduğu belirtildi. 

TURNUVADA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve rekor katılımla gerçekleşen Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Satranç Turnuvası’nda başarılı sporculara kupa ve madalyaları ödül töreni ile verildi.  

FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın spora katkıları devam ediyor. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Satranç Turnuvası, 08 -09 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak.

SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜLLERİNİ ATMACA TAKTİM ETTİ

Muğla Mavi Yeşil Okullar Projesi Satranç Ligi İl Turnuvası Finalleri ve Afiş Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca tarafından makamında verildi.

KÖYCEĞİZ'DEKİ SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen satranç turnuvası ödül töreni ile tamamlandı.

Köyceğiz’de 19 Mayıs Satranç Turnuvası ödül töreni ile tamamlandı

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen Satranç Turnuvası sona erdi.

Köyceğiz’de Mavi Yeşil Okullar Projesi Satranç Turnuvası tamamlandı

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen satranç turnuvası başarıyla tamamlandı.

Satrançta Şampiyon Menteşe Belediyespor

Menteşe Belediyespor Satranç Takımı 07- 08 Mayıs tarihlerinde Muğla’da yapılan Yöre Satranç Turnuvasında tüm maçları kazanarak şampiyon oldu. Menteşe Belediyespor’un şampiyon takımı Türkiye Kulüpler Şampiyonunda Muğla ilini temsil edecek.

6. Elo Satranç Turnuvasında ödüller sahiplerini buldu

Menteşe Belediyesi, Muğla Fenerbahçeliler Derneği ve Türkiye Satranç Federasyonu Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından birlikte düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 6. Elo Satranç Turnuvası Konakaltı Kültür merkezinde gerçekleşti. İki gün süren turnuvaya Ankara, İzmir, Antalya, Denizli, Aydın ve Manisa illerinden 105 satranç sporcusu katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Satranç turnuvası sona erdi

Türkiye Satranç Federasyonu ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23. Nisan Ulusal Egemenlik ve Satranç Turnuvası sona erdi. 2 gün boyunca devam eden turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini almanın mutluluğunu yaşadı.

2. Uluslararası Satranç Turnuvası Başlıyor

Menteşe Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Menteşe Satranç İl Temsilciği tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Satranç Turnuvası 22 Ocak 2022 Cumartesi günü başlıyor.

Ödüllerini İlman’dan Aldılar

Okul Sporları Türkiye Satranç Turnuvasında Türkiye 2. olan Bilgesu Şeker ve Türkiye 6. olan Hakan Turgut, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından gönderilen tablet ve 4 seriden oluşan satranç kitabını, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’dan teslim aldılar.

Muğla’da 10 Kasım Atatürk’ü Anma yarışları başladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83. yıl dönümü dolayısıyla, “10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu”, “10 Kasım Atatürk’ü Anma Yüzme Yarışları” ve “Ata’yı Anma Satranç Turnuvası” yapıldı.

Muğla Küçükler ve Yıldızlar il birinciliği satranç turnuvası sona erdi

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Muğla Satranç İl Temsilciliği tarafından 21-22 Ağustos 2021 tarihlerinde “2021 Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası” Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Erkek Öğrenci Yurdunda düzenlendi.

Ortaca'da mangala ve satranç turnuvası düzenlendi

Ortaca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'Aklıma Sağlık Mangala ve Orranç Satranç' turnuvaları düzenlendi.

Menteşe Belediyesi’nden “Ata’ya Saygı” Online Satranç Turnuvası

Menteşe Belediyesi ve Muğla Atatürkçü Düşünce Derneğinin ortaklaşa düzenlediği “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Ata’ya Saygı Satranç Turnuvası” bu yıl internet üzerinden canlı olarak düzenlenecek.

23 Nisan Online Satranç Turnuvası sona erdi 

Menteşe Belediyesi’nin Muğla Fenerbahçeliler Derneği ile birlikte düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Online Satranç Turnuvası sona erdi. Pandemi nedeniyle online düzenlenen ödüllü turnuvaya, 4 ülkeden 2 bin 261 satranç sporcusu katıldı. 

Menteşe Belediyesi 23 Nisan’ı etkinliklerle karşılıyor

Menteşe Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı pandemi koşullarında online düzenlediği etkinliklerle karşılıyor. Uluslararası Satranç Turnuvası ile başlayan etkinlikler,  23 Nisan şiir okuma etkinliği, Tüylü ve Havhav’ın Maceraları Çocuk Tiyatrosu ve müzikli araçların mahalle gezileri ile devam edecek. 

Online satranç turnuvasına 2 bin 624 sporcu katıldı

Kovid-19 salgını nedeniyle evlerinde karantinada kalan vatandaşlar için düzenlenen Online Lichess Satranç turnuvalarında 2 bin 624 sporcu mücadele etti.

Muğla'da online satranç turnuvası

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Korona virüs salgını nedeniyle evlerinde karantinada kalan vatandaşların düşünülerek düzenlenen online satranç turnuvalarına toplam 1700 sporcu katıldı.

Altınokta Karaca’yı ziyaret etti

Altınokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Emrah Yalçın ve beraberinde yönetim kurulu Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Antalya’daki görme engelliler satranç turnuvasında alınan başarıdan dolayı gerçekleştirilen ziyarette Altınokta Körler Derneği yönetim kurulu, Karaca’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Satrançta şampiyon Menteşeli sporcular oldu

Türkiye Satranç Federasyonu Marmaris İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen 'Marmaris Şubat Ayı Elo Satranç Turnuvası'na katılan Menteşe Belediyesi satranç sporcuları turnuvadan şampiyon olarak döndü.

Turnuvada dereceye girenler ödüllerini aldı 

Fethiye Belediyesi ve Satranç Federasyonu Fethiye İlçe Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen Atatürk Kupası Satranç Turnuvası sona erdi. Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleşen organizasyonun son gününde final maçları oynandı ve birinciler belli oldu.