Operasyon Haberleri

Operasyon Haberleri

KÖYCEĞİZ'DE OTO HIRSIZLARI YAKALANDI

Köyceğiz'de 3 ayrı otomobil hırsızlık olayını aydınlatan polis ekipleri, yaptığı operasyonla 2 şüpheliyi yakaladı.

UYUŞTURUCU OPERASYONLARINDA 36 TUTUKLAMA

Muğla genelinde polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 36 kişi tutuklandı.

BODRUM’DA 6 FARKLI SUÇTAN ARANAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 6 farklı suçtan aranan T.Ç. isimli şüpheli, jandarma ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.

MUĞLA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 12 TUTUKLAMA

Muğla İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından sorumluluk bölgelerinde uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonlar devam ediyor.

YATAĞAN’DA SAHTE ALKOL OPERASYONU

Muğla'nın Yatağan ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda kaçak alkol ele geçirildi.

MUĞLA’DA JANDARMADAN KAÇAK ALKOL OPERASYONU

Muğla'nın Ula ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda çok sayıda kaçak alkol ele geçirildi.

MUĞLA JANDARMASINDAN ‘KÖKÜNÜ KURUTMA' OPERASYONU

Muğla'nın üç ilçesinde İl Jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde Fethiye, Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde düzenlenen 'Kökünü kurutma' operasyonunda 15 şüpheli gözaltına alındı.

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 5 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde jandarma ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alınırken, uyuşturucu ve silah ele geçirildi.

ULA’DA JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Ula'nın kırsal Esentepe Mahallesinde oturan M.G. isimli şahsın il dışından kargo ile uyuşturucu madde temin ettiği bilgisinin alındı.

BİLİŞİM DOLANDIRICILARI TUTUKLANDI

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince çok sayıda web sitesi (escort, jigolo, ajans vb.) tasarlayarak vatandaşları dolandırdıkları tespit edilen şüphelilere yönelik Ula İlçesi Ataköy Mahallesinde düzenlenen operasyonlarda; notebook bilgisayar, 18 adet cep telefonu, çok sayıda simkart ve yasa dışı faaliyetlerden elde ettikleri düşünülen 170 bin TL nakit para ele geçirildi.

JANDARMADAN UYUŞTURUCU VE BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbarı çalışmalar sonucu, Ula ilçesi Ataköy Mahallesinde B.G., İ.E.E., S.K., D.G. ve B.B.Ç. isimli şahısların ellerinde bulunan uyuşturucu maddeleri satmak için müşteri arayışı içerisinde oldukları ve bilişim sistemlerinin araç olarak kullanmak suretiyle dolandırıcılık yaptıkları bilgisinin alınması üzerine KOM Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Ula İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince şahısların ikametgahlarında arama yapıldı.

BAŞKAN KARACA, RÜŞVET OPERASYONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’de gerçekleştirilen ve 7 kişinin tutuklandığı rüşvet operasyonu ile ilgili olarak basın mensuplarına bilgiler verdi.

5 AYRI SUÇTAN ARANAN ŞAHIS MİLAS'TA YAKALANDI

Muğla'nın Milas ilçesinde 5 ayrı suçtan kesinleşmiş 7 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası bulunan şahıs, jandarma ekiplerinin yapmış olduğu operasyon ile yakalandı.

JASAT, 25 YIL HAPİS CEZASI OLAN ŞAHSI KISKIVRAK YAKALADI

Beş ayrı suçtan 25 yıl 9 ay cezası olan A.T. Muğla'nın Bodrum ilçesinde JASAT ekiplerinin operasyonuyla kıskıvrak yakalandı.

ARACIN SİGORTA PANELİNDE UYUŞTURUCU YAKALANDI

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, S.N. isimli şahsın il dışından getireceği uyuşturucu maddeyi Marmaris İlçesinde satacağı bilgisinin alınması üzerine Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince şüphelinin kiraladığı araçta arama yapıldı.

BODRUM'DA 3 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapılan operasyonda 3 kilo esrar ele geçirilirken, gözaltına alınan bir şahıs tutuklandı.

KALEŞNİKOF PİYADE TÜFEĞİ VE TABANCA ELE GEÇİRİLDİ

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, C.Ş., F.E.A. ve İ.F. isimli şahısların ellerinde bulunan piyade tüfeği, tabanca ve fişekleri satmak müşteri arayışı içinde oldukları bilgisinin alınması üzerine İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Dalaman İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince 12 Ocak 2023 günü şüphelilerin yakalanması için Kapıkargın Mahallesi Sarsala Koyu mevkiinde operasyon icra edilmiştir.

SURİYELİ DOLANDIRICILAR TUTUKLANDI

Muğla'nın Ortaca İlçesinde kendilerini savcı, polis olarak tanıtarak 62 yaşındaki N.B isimli vatandaşı 3 milyon lira dolandıran Suriye uyruklu 3 kişi, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Şanlıurfa, Konya ve İzmir illerinde gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

DATÇA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Datça ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu madde ele geçirildi.

KASTEN CİNAYETTEN ARANIYORDU, JASAT YAKALADI

Muğla'da kasten cinayet suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs JASAT ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.

MUĞLA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Muğla'nın Menteşe ilçesinde, düzenlenen uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu madde ve ruhsatsız silahlar ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.

MUĞLA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Muğla'nın Milas ilçesinde KOM ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

ORTACA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Ortaca Dalyan Mahallesinde faaliyet gösteren bir pansiyonda konaklayan E.Ö. ve İ.T. isimli şahısların uyuşturucu madde kullandıkları bilgisinin alınması üzerine Ortaca İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince şahısların konakladıkları odada arama yapıldı.

FETHİYE’DE UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT VERİLMİYOR

Muğla'nın Fethiye ilçesinde uyuşturucu getiren şüpheli otogarda yapılan operasyonla gözaltına alınıp, tutuklandı.

BODRUM’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı, çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

ORTACA’DA FUHUŞ OPERASYONU

Muğla'nın Ortaca ilçesinde sosyal medyaya ilan vererek fuhşa aracılık yaptığı tespit edilen ve gözaltına alınan 2 kadından 1'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DALAMAN’DA TARİHİ ESER VE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalarda, Dalaman Kargınkürü Mahallesinde ikamet eden E.K. isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisinin alınması üzerine Fethiye JASAT Timi ve Dalaman İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince evinde arama yapıldı.

MİLAS’TA UYUŞTURUCU VE TARİHİ ESER OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Milas İlçesi Kırcağız Mahallesinde ikamet eden Ö.G. isimli şahsın arazisinde Milas İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince arama yapıldı.

ÖLÜDENİZ'DE KUMAR OPERASYONU

Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Fethiye İlçesi Ölüdeniz Mahallesinde A. B. isimli şahsın bir işletmede kumar oynattığı bilgisinin alınması üzerine, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince belirlenen işletmede yapılan aramada 2 adet ‘Slot' adı verilen kumar makinası ele geçirildi.

FETHİYE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Muğla'nın Fethiye ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptıkları öne sürülen B.Y. ile K.A jandarma ekiplerince gözaltına alındı.