Muharrem Ince Haberleri

Muharrem Ince Haberleri

MUHARREM İNCE YSK’YA CUMHURBAŞKANLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Memleket Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, YSK’ya Cumhurbaşkanı adaylığı başvurusunda bulundu.

MEMLEKET PARTİSİ, CUMHURBAŞKANI ADAYINI BELİRLEMEK İÇİN ÖN SEÇİM YAPTI

Genel Başkan’ı Muharrem İnce olan Memleket Partisi, siyaset gündeminde bir ilke imza atarak ülke genelinde Cumhurbaşkanlığı adaylığı için ön seçim yaptı.

DURMUŞ KIRIKTAŞ MEMLEKET PARTİSİ MİLAS İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Ula’nın ardından Milas ilçesini de faaliyete geçiren Muharrem İnce Genel Başkanlığı’ndaki Memleket Partisi’nde Milas İlçe Başkanlığına Durmuş Kırıktaş atandı.

ALİ KEMAL ÇİÇEKLİ MEMLEKET PARTİSİ ULA İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Muharrem İnce Genel Başkanlığı’ndaki Memleket Partisi Ula İlçe Başkanlığına Ali Kemal Çiçekli atandı.

BAŞKAN OKTAY: "İNCE, HUKUK DIŞI İŞLERİN TAKİPÇİSİ OLMUŞ"

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin 'ifşa' açıklamasına yanıt vererek, Tavsiyemiz, hukuk dışı işlerin takibi değil memleketin meseleleri ile uğraşmasıdır dedi.

MUHARREM İNCE OTOBÜSTEN İNİP ARABA İTTİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla ziyaretinde otobüsünün geçişine engel olan ve yolda kalan aracı otobüsten inerek itti, yolun açılmasına yardım etti.

GENEL BAŞKAN İNCE İLÇE BİNASI AÇILIŞINA KATILDI

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce son olarak, Memleket Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı’nın açılış törenine katıldı. Karagedik Mahallesi’nde gerçekleşen programda İlçe Başkanı Halil Ergenay, ilçe yönetimi ve partililer yer aldı.

Genel Başkan İnce, “Bizim tarafımız belli”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Fethiye programı kapsamında Alesta Hotel’de basın açıklaması düzenledi. Genel Başkan İnce, basın açıklamasında ülke gündemine, seçim çalışmalarına yer verirken, basın mensuplarının sorularına da cevap verdi.

GENEL BAŞKAN İNCE, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Fethiye programı kapsamında esnafları ziyaret etti.

Muharrem İnce, Marmaris'te Memleket Partisi İlçe Ofisi'ni açtı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce partisinin ilçe hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce: 'İktidara Geldiğimizde Muğla'yı Mafyadan Kurtaracağız'

Partisinin il binası açılışı için Muğla'nın merkez ilçesi olan Menteşe’ye gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce esnaf ziyaretinin ardından yaptığı konuşmada, "İktidara geldiğimizde Muğla'yı mafyadan kurtaracağız" dedi. İnce, Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Göcek Tüneli'nin paralı olmasını ve Marmaris yangınında uçak kullanılmamasını ile Okluk Koyu'ndaki sarayı eleştirdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Muğla’ya Geliyor

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Partisi'nin İl Binasının açılışı için Muğla'ya geliyor.

Memleket Partisi Muğla ve ilçelerinde teşkilatlanıyor

CHP’den istifa eden Muharrem İnce’nin kurduğu Memleket Partisi Muğla ve ilçelerinde de teşkilatlanmayı hızla sürdürüyor.

İnce'nin istifasının yankıları Fethiye'de sürüyor

Ana muhalefet partisi CHP’den istifasını açıklayan eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Memleket Hareketi” adı altında başlattığı siyasi hareketini hem iktidar hem de muhalefet karşısında alternatif partiye dönüştüreceğini söyleyerek, CHP ile yollarını ayırmıştı. İnce’nin bu kararı “CHP’den kopuşlar olur mu?” sorusunu akıllara getirdi.

Gökmen, “CHP iktidara en yakın parti”

FRT TV ekranlarında yayınlanan, Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programının konuğu CHP 16. Dönem Milletvekili Sami Gökmen oldu. Gökmen; genel kurul, milletvekilliği dönemleri ve Muharrem İnce’nin çıkışları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Usta siyasetçi, “CHP iktidara en yakın parti. Milletvekilliği görevim sırasında Muğla köylerinin yüzde 90’ını elektriğe kavuşturduk. Muharrem İnce gezilerine ülkenin yanlışlarını anlatırsa partililer bağrına basar” dedi.

Muharrem İnce, ailesiyle birlikte Marmaris’te tatil yapıyor

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, ailesiyle birlikte iki günlük tatil için Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi.

Cumhurbaşkanı adayı İnce: “Göcek Tüneli ücretsiz, yazlık saray engellilerin olacak”

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Muğla'da miting yaptı. İl Emniyet Müdürlüğü arkasında bulunan açık oto pazarında halkla bir araya gelen ve yaklaşık 30 bin kişinin katılım sağladığı mitingde konuşan Muharrem İnce, Tansiyonu düşürmek için tüm liderleri ziyaret ettim. Bu yetmez diyerek Türkiye'yi barıştırayım, dedim. Gittim 4 adayın hesabına 500 lira para yatırdım. Ortamı yumuşatmak istedim. Bunun ardından Hakkari'ye gittim. İzmir Marşı çalıyor. Baktım meydan dolu. Cumhurbaşkanı adaylarımızın size selamı var, dedim. Orada sadece 'Demirtaş'ın selamı var' sözüm alınarak bana karşı kullanılmaya çalışılıyor. Ben hlbuki tüm adayların ismini söylemiştim. Gizli saklı bir şey yapmıyoruz. Bunlar ülkeyi barıştırmak istemiyorlar dedi.

Bakan Soylu: "Telefonlarımız dinleniyor sözleri tiyatral gösteri"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce'nin 'telefonlarımız dinleniyor' sözü bir tiyatral gösteridir dedi.

Muharrem İnce Eskişehir’de halka hitap etti

ESKİŞEHİR (İHA) – CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Eskişehir'de halka hitap etti.

Bakan Eroğlu: “Good morning sayın İnce”

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce'nin vaatlerinin şuan yürürlükte olduğunu belirterek , Günaydın 'Good morning' demek lazım. Good morning sayın İnce diye konuştu.

Adalet Bakanı Gül: "Apoletini sökmek isteyen Kandil’e gelsin"

Seçim öncesi Gaziantep'teki yoğun çalışmalarına devam eden Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel'le ilgili sözlerine, Temel Paşa'nın komutanlığında kahraman ordumuz Kandil'e doğru ilerliyor. Apoletini sökmek isteyen Kandil'e gelsin diyerek tepki gösterdi.

CHP'NİN ADAYI MUHARREM İNCE OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu.

Yarışı Kaybeden İnce'den Sert Mesajlar Geldi

Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinin seçileceği CHP Kurultayının 2. gününde Muharrem İnce'den sert mesaj: Partide kurduğunuz bu korku düzeniyle mi Türkiye'ye özgürlük getireceksiniz!