Kızıldağ Haberleri

Kızıldağ Haberleri

KIZILDAĞ MESİRE ALANI HİZMETE AÇILDI

Menteşe Belediyesi tarafından yenilenen Kızıldağ Mesire Alanı hizmete açıldı. Şehrin en güzel seyirlik doğal destinasyon alanlarından olan Kızıldağ Mesire Alanında vatandaşlar piknik, doğa yürüyüşü ve spor yapabilecekler. Çocuklar yeni nesil oyun gruplarında aileleriyle birlikte eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Kızıldağ mesire alanında çalışmalar tam gaz 

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Kızıldağ Mesire Alanını ziyaret ederek devam eden çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı. 

Kızıldağ Mesire Alanı yenileme çalışmalarına başlandı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik seçim bildirgesinde yer alan vaatlerden birisini daha yerine getiriyor. Menteşe’nin günlük yaşamında yer alan seyirlik alanlardan birisi olan Kızıldağ Mesire Alanı yenileme çalışmalarına başlandı.

MÜSİAD Muğla’dan ‘Yeni Türkiye İçin Muğla Yol Açık’ semineri

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen ve konuşmacı olarak Dr. Şaban Kızıldağ'ın katıldığı 'Yeni Türkiye için Muğla Yol Açık' semineri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi salonunda düzenlendi.

FTSO'DA MAZARET YOK...

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl iki kez düzenlenen Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısında ‘Mazeret Yok’ isimli seminer veren Dr.Şaban Kızıldağ, akıcı anlatımı ile ilgiyle izlendi.