Kahvaltı Haberleri

Kahvaltı Haberleri

VALİ TAVLI ‘ENGEL TANIMAYAN’ DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Muğla Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı engel tanımayan dernekler ve engel tanımayan dostlarıyla ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi’nde çalışan özel gereksinimli personeller için Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Down Kafede kahvaltı düzenledi.

BOKSÖR ALCU, BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Fethiyeli Profesyonel Boksör Kubilay Alcu, Fethiye'de görev yapmakta olan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Sohbet eşliğinde geçen kahvaltı sonrasında Alcu, şampiyonluk süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

ÖĞRENCİLER PAZAR KAHVALTISINDA BULUŞTU

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri, pazar kahvaltısında bir araya geldi. Prenses Serap Gezi Teknesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe katılım yoğun oldu.

BAŞKAN DEMİR MUHTARLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe binasında muhtarlara kahvaltı organizasyonu yaptı. 

MUHTARLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla DSİ Fethiye Sosyal Tesislerinde kahvaltı etkinliği düzenlendi.

6 NOKTA FETHİYE ŞUBESİNDEN KAHVALTI ETKİNLİĞİ

6 Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi, 15 Ekim Beyaz Baston Körler Ve Güvenlik Günü dolayısıyla kahvaltı etkinliği düzenledi.

MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇAY, BİLİM YARIŞMASI FİNALİSTİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması İzmir Bölge Finalleri Sergisi'nde bölge birincisi olarak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan takımlarla motivasyon kahvaltısında buluştu.

BÜYÜK MİTİNG ÖNCESİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

Büyük eczacılar mitingi için Fethiye Barbunn Bistro’da kahvaltı etkinliği düzenledi.

BAŞKAN KULAÇ, BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye’de görev yapmakta olan basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gerçekleşen etkinlikte İlçe Başkanı Kulaç, genel seçim öncesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

BAŞKAN KIRAN, DTO YÖNETİMİ VE ÜYELERİYE İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Fethiye Şubesi Yönetimi ve Üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi. 

KONAKÇI BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Fethiye’nin tanınmış iş İnsanı Sarper Konakçı Fethiye ve çevresinde faaliyet gösteren basın mensupları ve gazete sahipleri ile bir araya geldi. 2 yıllık pandeminden sonra ilk defa açılan turizm sezonu sonu Mancero Restaurant’ta kahvaltıda bir araya geldi. Yoğun geçen turizm sezonu ve kış ayında bölgenin hareketli olacağına dikkat çeken Konakçı, “Uzun ve yorucu zamandan sonra bir araya gelmek her iki tarafa da iyi geldi. Bölgemiz kış ayında turizm yönünden hareketli olacak ”dedi.

ÇYDD’DEN YENİ DERS YILINA MERHABA KAHVALTISI

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından 2022-2023 yeni eğitim öğretim yılı için ‘’Merhaba’’ kahvaltı programı düzenlendi. Dernek binasında gerçekleşen programa Likya Kadın Kooperatifi Başkanı Çiğdem Karaca, Kültür İşleri Müdürü Halime Ok ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

BAŞKAN DEMİR, ‘KUBİLAY ALCU İLE GURUR DUYUYORUZ’

Bütün maçlarını kazanarak Avrupa şampiyonu olan ve dünya şampiyonluğu için yaptığı eleme maçından zaferle ayrılan Kubilay Alcu ile kahvaltıda buluşan CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir; ‘Başarılarının devamının geleceğine inanıyoruz’ dedi.

GAZİLER GÜNÜ NEDENİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

Fethiye Kaymakamlığı tarafından 19 Eylül Gaziler Günü için kahvaltı programı organize edildi. Barbunn Bistro’da gerçekleşen etkinliğe katılım yoğun oldu.

KAYMAKAM BALCI ESNAFLARIN DAVETİNE KATILDI

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Karaçulha Mahallesi esnaflarının davetini geri çevirmeyerek, sabahın erken saatlerinde esnaf vatandaşlar ile kahvaltı yapıp sorun ve taleplerini dinleyerek hasbıhalde bulundu.

BAŞKAN ÇOBAN, BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, Asmaaltı Kahvaltı adlı mekanda basın mensupları ile buluştu.

BAŞKAN GÜMÜŞ, ŞAMPİYON TAKIMI TABLET İLE ÖDÜLLENDİRDİ

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ege Yıldızları Spor Kulübü Çim Hokey Takımının başarılı sporcuları ve teknik ekibi ile buluştu. Menteşe Belediyesi Yalabık Parkında sporcularla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Gümüş, Ege Yıldızları Spor Kulübü sporcularını Muğla İl Karması Kız Hokey Takımı olarak elde ettikleri Türkiye Şampiyonluklarını tebrik ederek, başarılarından dolayı tablet ile ödüllendirdi.

ENSO INN HOTEL HİZMETE AÇILDI BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTI DA BİRARAYA GELDİ

Fethiye Kayaköy de Enso Inn Hotel ve Enso Garden Restoranı hizmete açılmıştır. Enso, Zen Budizmi felsefesine göre kutsal bir sembol olan, birliktelik ve aydınlanma çemberi, uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı ifade etmektedir.

BAŞKAN KARACA, “BORÇSUZ BİR BELEDİYEYİZ”

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla gazeteciler ile kahvaltıda buluşan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’nin sorunlarını ve bu zaman kadar yapılan çalışmalar hakkında basına bilgiler aktardı.

Başkan Karaca, Basın İle Kahvaltıda Buluştu

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla gazeteciler ile kahvaltıda buluştu.

ABDULLAH ESKİHİSARLI, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

28 Temmuz'da gerçekleşecek olan DP Parti Muğla İl Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıklayan Abdullah Eskihisarlı partililer ve basın mensupları ile birlikte kahvaltıda buluştu. Siyasetin yeni yüzlere ve genç nesillere ihitiyacı olduğunu belirten DP Muğla İl Başkan Adayı Abdullah Eskihisarlı, "Siyasetin yeni yüzlere genç nesillere hele ki bu gençlik 18 yıllık bir siyasi tecrübe ile farklı bir boyut kazanınca ülke siyasetinin bu günki koşulları göz önüne alındığında çok ihtiyacı olduğu aşikardır" şeklinde konuştu.

BOZKURT GRUP İNŞAAT’TAN TANITIM KAHVALTISI

Turizm şehri Fethiye yaz sezonunun dışında birçok yerli ve yabancı turistin yaşamlarının kalanını devam ettireceği kent haline geldi. Bu anlamda bölgede inşaat ve emlak sektörü de olağanüstü şekilde gelişti. Fethiye’de iki yıldır yatırımlarını sürdüren Bozkurt Grup İnşaat yerel emlakçı ve diğer inşaat şirketleri ile tanıtım kahvaltısı gerçekleştirdi.

Marmaris'te huzurevinde bayram kahvaltısı yapıldı

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın arife günlerinde Huzurevi sakinleriyle kahvaltı geleneği bu bayram da bozulmadı.

ALTILI MASA KAHVALTIDA BULUŞTU

2023 Haziran Ayı’nda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için bir araya gelerek Altılı Masa adı altında buluşan CHP, DEVA, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi Fethiye İlçe Başkanları kahvaltıda bir araya geldiler. Altılı masa ortaklarından olan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban buluşmaya mazeretinden dolayı katılamadı.

MÜSİAD Muğla Şubesinden aylık değerlendirme toplantısı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi, üyeleri ile aylık kahvaltılı değerlendirme toplantısı yaptı.

Peynir fiyatları cep yakıyor

Çiğ süt fiyatına uygulanan yüzde 32’lik zamdan nasibini kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünü olan peynir aldı. Beyaz peynirin fiyatı 100 lirayı gördü.

Köyceğiz’de turnuvaya katılan öğretmenlere kahvaltı düzenlendi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde Bahar Voleybol Turnuvasına katılan öğretmenler kahvaltıda buluştu.

CHP Kadın Kolları kahvaltıda bir arada

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Kadın Kolları ve üyeleri, dostluk ve dayanışma adına bir araya geldi.

Köyceğiz’de eğitimci yazarlar bir araya geldi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ'ın düzenlediği kahvaltıda eğitimci yazarlar bir araya geldi.