Iyi Parti Haberleri

Iyi Parti Haberleri

BAŞKAN TURGUTOĞULLARI MAZBATASINI ALDI

İyi Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, Fethiye Adalet Sarayı’na giderek mazbatasını aldı.

İYİ PARTİDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlığı 3’ncü kongresini gerçekleştirdi. Kongrede divan başkanlığını Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muğla Milletvekili Metin Ergün yaptı. Tek listeyle gidilen kongrede İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları oldu. 

İYİ PARTİ İLÇE KONGRESİNDE SALONU TERK ETTİLER

İYİ Parti Fethiye İlçe Kongresinde tanıtımı yapılmayan ve hoş geldin anonsun da anons edilmeyen İYİ Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi ve Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç kongre salonunu terk etti.

BAŞKAN ÇOBAN, “KONGREDE ADAY OLMAYACAĞIM”

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, Cumartesi günü yapılacak olan seçimle ilgili açıklamada bulundu.

BAŞKAN DEMİR, “HALKIN SORUNLARINA GÖZ YUMANLAR HALKA HESAP VERECEK!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin grup önerilerinin kabul edilmemesiyle ilgili değerlendirmede bulundu. Başkan Demir:"Halkın partisine bunu yapanlar halkın önünde hesap verecek."dedi.

ERGUN,” ŞAHSIM VE PARTİM ADINA DANIŞTAY’A DAVA AÇTIM”

İyi Parti Muğla Milletvekili Ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun tarafından basın açıklaması yapıldı. Ergun yaptığı açıklamada, danıştaya dava açtığını vurguladı.

İYİ PARTİ 5 YAŞINDA

İyi Parti Fethiye İlçe Yönetimi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk koyma töreni düzenlendi. Törenden sonra açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Fatih Çoban, İyi Parti’nin 5. yılını kutladı.

BAŞKAN ÇOBAN’DAN MÜDÜR ATMACA’YA ZİYARET

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Ahmet Atmaca’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çoban, misafirperverliğinden dolayı Müdür Atmaca’ya teşekkür etti.

ÇOBAN,’’ BENİM CUMHURBAŞKANI ADAYIM MERAL AKŞENER’’

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı. Çoban yayınladığı mesajda,’’ Benim Cumhurbaşkanı Adayım Meral Akşener’’ dedi.

MECLİS ÜYESİ ÇİFTÇİ, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

İyi Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, FRT TV'de yayınlanan Fethiye adlı programın konuğu oldu. Programda konuşan Çiftçi, kendisine sorulan soruları yanıtladı.

İYİ PARTİDEN, EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban yönetimi ile birlikte geçtiğimiz günlerde Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne Atanan Kayhan Dadaşoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bundu.

BAŞKAN ÇOBAN, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

Fethiye İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, FRT TV'de yayınlanan Fethiye adlı programın konuğu oldu.

İYİ PARTİ’DEN, BAŞKAN KARACAYA ZİYARET

İyi Parti İlçe Teşkilatı tarafından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyaret gerçekleştirildi.

BAŞKAN ÇOBAN, BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, Asmaaltı Kahvaltı adlı mekanda basın mensupları ile buluştu.

BAŞKAN ÇOBAN, ADD’Yİ YENİ YERİNDE ZİYARET ETTİ

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği’ni yeni açılan yerinde ziyaret etti.

ERGUN, “FETHİYE’NİN ÖNCELİK SORUNU KÖRFEZ”

FERTV Ekranlarında yayınlanan Arzu Sipahi ve Seda Köktener’in hazırlayıp sunduğu “Fethiye” isimli programa konuk olan İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun Fethiye’nin körfez sorununa da değindi.

İYİ PARTi MUĞLA MİLLETVEKİLİ METİN ERGÜN FRT TV’YE KONUK OLDU

İyi Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün, Frt TV'de yayınlanan Fethiye adlı programın bu hafta ki konuğu oldu.

AYŞE ÇİFTÇİ VE PARTİLİLERİN ROZETLERİ TÖRENLE TAKILDI

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’na katılımlar devam ediyor. Yeni üyelere rozetleri ilçe başkanlığında gerçekleşen törenle takdim edildi.

BAŞKAN ÇOBAN’DAN, BAŞKAN SOYDEMİR’E ZİYARET

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i ziyaret etti.

İYİ PARTİ FETHİYE İLÇE YÖNETİMİ, BAŞKAN ÇIRALI İLE GÖRÜŞTÜ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, ilçe yönetimi ve İyi Partili Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. İlçe Başkanı Çoban, Fethiye’nin sorunları ile ilgili bilgi almaya geldiklerini belirtirken, Başkan Çıralı yüksek enflasyon ortamında zorluk çeken FTSO üyelerinin sıkıntıları başta olmak üzere Fethiye’nin ortak problemlerine ilişkin hazırlayacakları bir raporu önümüzdeki günlerde tüm siyasi partilere sunacaklarını kaydetti.

Fatih Çoban'dan bayram kutlaması

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban Kurban Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. Çoban mesajında “Kurban Bayramı’nızı en kalbi duygularımla kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

ALTILI MASA KAHVALTIDA BULUŞTU

2023 Haziran Ayı’nda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için bir araya gelerek Altılı Masa adı altında buluşan CHP, DEVA, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi Fethiye İlçe Başkanları kahvaltıda bir araya geldiler. Altılı masa ortaklarından olan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban buluşmaya mazeretinden dolayı katılamadı.

İYİ PARTİ ‘DEN YAZ SEFERBERLİĞİ

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Fethiye’de esnaf ziyaretlerine başladı. 2023 yılının Haziran Ayı’nda yapılacak seçimlere bir yıldan az bir zaman kala İyi Parti seçim startını hızlı verdi. Parti teşkilatı Dispanser Caddesi ve çarşı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban bu ziyaretleri düzenli olarak yaparak Fethiye’nin 41 mahallesini gezeceklerini ifade etti.

İYİ Parti'den rozet töreni

Seydikemer Belediyesi İyi Parti Meclis Grup Başkanı Uğur Karadon, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Faik Bozkurt ve ilçe teşkilatının saha çalışmaları kapsamında, İyi Parti Seydikemer Teşkilatı’na üye olan isimlere rozet takma töreni düzenlendi.

İYİ Parti'den rozet takma töreni

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından partiye yeni katılan üyeler için rozet takma töreni gerçekleştirdi.

Milletvekili Gökcan: “Muğla sahipsiz değildir”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Marmaris'te inşaatı devam eden otel ile ilgili iddialarına cevap verdi. Gökcan, Akşener'in Marmaris Kızılbük'deki otel ile ilgili olarak soruyu ittifak ortağı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sorması gerektiğini açıkladı.

İYİ Parti'ye Katılımlar Artıyor

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından partiye yeni katılan üyeler için rozet takma töreni gerçekleştirdi.

Milletvekili Ergun’dan Kızılbük sorusu

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çevre Komisyonu Üyesi İyi Parti Muğla Milletvekili Prof.Dr. Metin Ergun Marmaris ilçesindeki Kızılbük Koyu’nda devam eden bir otel ve devre mülk inşaat projesi ile ilgili olarak bazı hususları açıklığa kavuşturmak amacı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından yazılı olarak cevaplandırılması isteği ile soru önergesi verdi.

Ak Parti’den istifa eden Meclis Üyesi İYİ Parti’ye geçti

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Ayşe Çiftçi geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ettiğini açıklamıştı. Ak Parti’den istifa eden Ayşe Çiftçi İyi Parti’ye geçti. Ayşe Çiftçi,’yi İyi Parti’li yapan rozeti İyi Parti Genel merkezi’nde Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

İYİ Partili Ergun, Kıyı Yönetmeliği’nin iptali için Danıştay’a başvurdu

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nca 16 Nisan 2022 tarihinde Resmî Gazete'de yayınlanan "Kıyı Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik"i yargıya taşıdı.