Ilçe Jandarma Ekipleri Haberleri

Ilçe Jandarma Ekipleri Haberleri

MARMARİS’TE UYUŞTURUCU VE TARİHİ ESER OPERASYONU

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Jandarma ekipleri tarafından M.B. isimli şüphelinin evine gerçekleştirilen operasyonda, uyuşturucu ve tarihi eser ele geçirildi.

3,5 YIL HAPİS KARARI OLAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Köyceğiz İlçe Jandarma ekiplerinin önleyici devriye görevi çalışmalarında 3,5 yıl kesinleşmiş hapis kararı bulunan şüpheli yakalandı.

Yorgun düşen pelikanı Jandarma kurtardı

Seydikemer İlçe Jandarma ekipleri önleyici devriye görevi esnasında ormanlık alanda uçamayan ve yorgun düşmüş Pelikan kuşu buldu.

Cinayetten aranıyordu, silahlarla yakalandı

Kasten öldürme, yaralama, tehdit gibi 5 ayrı suçtan araması bulunan şüpheli Köyceğiz İlçe Jandarma ekiplerinin devriye görevi sırasında yakalandı.

Dünyada 42 adet var, piyasa değeri 1 milyon dolar

Muğla İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Ortaca İlçe Jandarma ekipleri tarafından piyasa değeri 1 milyon dolar olan ve dünyada sadece 42 adet bulunan milattan önce 5'inci yüzyıla ait Grek sikkesi ele geçirildi.

Kumar merakı 52 bin TL'ye maloldu

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Köyceğiz İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Köyceğiz İlçesi Kavakarası Mahallesinde V.A. ve İ.A. isimli şahısların evde kumar oynattığı bilgisi alındı.

Ortaca'da kaçak içki operasyonu

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekipleri ve Ortaca İlçe Jandarma ekiplerinin Fevziye Mahallesinde düzenlediği kaçak içiki operasyonunda üç kişi gözaltına alındı.

Kurusıkı tabancaları yivli namlu yaparken yakalandılar

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kavaklıdere İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar sonucu kurusıkı tabancaları yivli namlu yapan ve yaptıran 4 kişi gözaltına alındı.

Jandarmadan kumarcılara operasyon

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Köyceğiz İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalarda kırsal Akköprü Mahallesinde bir evde kumar oynandığı bilgisi sonrası evde arama yapıldı.

Menteşe’de Jandarma’dan kenevir operasyonu

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Menteşe İlçe jandarma ekiplerinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında sürdürdüğü çalışmalar kapsamında kırsal Çamoluk mahallesinde dağlık alanda araziye ekili çok sayıda hint keneviri ele geçirdi.

Kablo hırsızları tutuklandı

Muğla'nın Menteşe ilçesi Akçaova mahallesinde iki aracın karıştığı kaza sonrası Menteşe İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramada araçlardan birisinde yurt dışına çıkarılması yasak Dogo Arjantin cinsi köpek yavrusu ve Telekom'a ait 105 metre çalıntı kablo ele geçirilmişti.

Muğla jandarmasından bayram öncesi ‘Huzur’ uygulaması

Ramazan Bayramı tatili öncesi denetimlerini arttıran Muğla İl Jandarma Komutanlığı'na bağlık ilçe Jandarma ekipleri il genelinde 'Huzur ve Güven' uygulaması gerçekleştirdi.