Ibrahim Koca Haberleri

Ibrahim Koca Haberleri

Şimşekler Siirt’i tek golle geçti

2.yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Fethiyespor 2.hazırlık karşılaşmasını Siirt İl Özel İdare ile yaptı.Şimşekler maçı İbrahim Koca’nın attığı golle 1-0 mağlup etti.

Fethiyespor’dan Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi’ne Ziyaret

Fethiyespor’un İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün iş birliği ile gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinin üçüncüsü Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi'nde gerçekleşti.Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve futbolcular Şahan Akyüz, Kadir Kurt, Mehmet Sacit Yolcu, Nurettin Çakır, Onur Taha Takır, İbrahim Koca öğrencilerle bir araya geldi.

Fethiyespor Kardemir Karabükspor'u 5-0 yendi

3. Lig 3. Grupta mücadele eden Fethiyespor, evinde Kardemir Karabükspor’u Nurettin Çakır (2), Ali Han Tuncer, İbrahim Koca ve Hakan Horzum’un attığı goller ile 5-0 yendi. 4 maçlık galibiyet serisini 5’e çıkaran Lacivert-Beyazlılar 15 puana ulaştı.

Fethiyespor, İbrahim Koca'yı transfer etti

Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grupta mücadele edecek olan Fethiyespor Kahramanmaraş forması giyen İbrahim Koca ile el sıkıştı.

Fethiye bölgesinden günlük 2 bin ton domates gidiyor

Yaş sebze ve meyve ihracatının artması, üreticiyi memnun ediyor. Pandemi tedbirlerine rağmen hafta sonlarında da üretime devam eden çifçiler, yetiştirdikleri ürünleri ihracatçı firmalara yetiştirmeye çalışırken başta Romanya, Ukrayna, Moldova olmak üzere AB ülkelerine günde 2 bin ton yaş sebze ve meyve gidiyor. Türkiye Haller Federasyonu Başkan Vekili Atabey Akgün “Ortaca’dan Kaş’a kadar olan bölgede günlük yaklaşık 90-120 arası tır sevkiyatı var. Yani günlük 2 bin tonun üzerinde bir sevkiyat var. Fiyat da güzel. Üreticilerimiz fiyattan memnun” dedi. Üreticiler de toptan 4-5 TL’den ihracata domates veriyoruz. Fiyat güzel. Ama girdiler çok fazla” diye konuştular.