Güvenlik, Haberleri

Güvenlik, Haberleri

SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ BU KEZ KADINA ŞİDDETİ ÖNLEMEK İÇİN DALDI

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı dalış ekipleri, kadına şiddete dikkat çekmek için denize daldı, pankart açtı.

DATÇA'DA 72 DÜZENSİZ GÖÇMEN KURTARILDI

Muğla'nın Datça ilçesinde iki ayrı düzensiz göçmen olayında 72 düzensiz göçmen kurtarılırken, bir göçmen kaçakçılığı şüphelisi yakalandı.

Motoryatla kaçmaya çalıştılar

Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında motoryat içerisindeki 37 düzensiz göçmen ile 1 göçmen kaçakçılığı şüphelisi yakalandı.

Kurtaran 2022 Tatbikatı Basın Günü başarı ile icra edildi

Türk Deniz, Sahil Güvenlik, kara ve hava unsurları ile satha çıkma kabiliyetini yitirmiş denizaltıyı arama ve kurtarma tatbikatının basın günü başarı ile icra edildi.

Göçmen kaçakçılığında kullanılan tekne battı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde kuvvetli rüzgarla birlikte beton iskeleye çarparak batan teknenin sahibine 40 bin TL çevre cezası kesilirken, teknenin göçmen kaçakçılığında kullanıldığı öğrenildi.

Fethiyespor’un Güvenlik Ordusu

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Fethiyespor’un iç saha maçlarında saha içinin güvenliğini sağlamak için özel güvenlik güçleri görev yapıyor.

Kaymakam Fırat’tan Yeni Sahil Güvenlik Komutanı Kıreker’e ziyaret

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı görevine atanan SG. Binbaşı Erdal Kıreker’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kayalıklara sığınan yaşlı adamı, Sahil Güvenlik kurtardı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yangın nedeniyle kayalıklara sığınan yaşlı adamı sahil güvenlik ekipleri kurtardı.

Denetimlerde uyuşturucu ve kaçak içki ele geçirildi

Covid-19 salgın tedbirleri kapsamında Jandarma, Emniyet ve Sahil Güvenlik ekipleri tarafından Fethiye ilçesinde denetimler gerçekleştirildi. Uygulamaya tüm kolluk birimlerinden 38 ekip ile 309 personel katıldı.

Muğla ve Aydın’da 171 göçmen yakalandı

Muğla'nın Datça ve Aydın'ın Didim ilçelerinde denizde ve karada bir gece içinde ülkeyi terk etmeye hazırlanan toplam 171 düzensiz göçmen Sahil Güvenlik, Emniyet ve Jandarma ekipleri tarafından yakalanarak ilgili makamlara teslim edildi.