Gözaltı Kararı Haberleri

Gözaltı Kararı Haberleri

Fuhuş operasyonunda 13 şüpheli yakalandı

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri Muğla'nın Fethiye ve Köyceğiz ilçelerinde zorla fuhuş yaptırdığı ve fuhuşa zorladıkları iddiası ile iki ilçede eş zamanlı düzenlediği operasyonda 13 şüpheliyi gözaltına aldı.

Muğla ve Aydın’da uyuşturucu operasyonuna 5 tutuklama

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 9 defa suçüstü yakalama yapılan bu yakalamalarda 9,25 gram metamfetamin, Skunk ve 3,66 gram esrar maddesi ele geçirilmesinin ardından dosya savcısı tarafından şüpheliler ile ilgili gözaltı kararı verildi.

Muğla’da 3. dalga tefecilik operasyonu

Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından tefecilik operasyonları devam ediyor. Soruşturmanın 3. Dalga operasyonu olarak, dosya savcısı tarafından 6 şüpheli hakkında daha gözaltı kararı verildi.

Muğla merkezli 7 ilde FETÖ/PDY operasyonu

MUĞLA (İHA) Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY Terör örgütü soruşturması kapsamında, Muğla merkezli 7 ilde 2'si ihraç, 5'i muvazzaf asker hakkında gözaltı kararı alındı.

Marketçi kadını dövmüştü, her yerde aranıyor

Muğla'nın Milas ilçesinde market işleten kadını darp eden ve ilk ifadesinin ardından serbest bırakıldıktan sonra hakkında tekrar gözaltı kararı verilen şahıs her yerde aranıyor.

Muğla merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu

Muğla Emniyet Müdürlüğü KOM Şube ekiplerince Muğla merkezli 7 ilde FETÖ'nün mahrem imamları ile ardışık arama yöntemi ile irtibatlı olduğu tespit edilen 12'si aktif TSK mensubu hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Biri yabancı 11 insan taciri hakkında gözaltı kararı

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, Bodrum Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticaretiyle Mücadele (GİM) Grup Amirliğince düzensiz göçmenleri yurtdışına illegal yollardan kaçırmak için kurulan bir şebeke tespit etti. Uzun süredir takibi yapılarak delillendirme çalışmaları tamamlanan olay ile ilgili olarak, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimat doğrultusunda Muğla ve Balıkesir illerinde eşzamanlı olarak operasyon başlatıldı.

Muğla merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Muğla merkezli 11 ilde 14'ü muvazzaf 18 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Muğla’da 15 Muvazzaf’a gözaltı kararı

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet yapılanması soruşturması kapsamında 14'ü muvazzaf 15 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkardı.

27 FETÖ şüphelisinden 26’sı gözaltına alındı

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Muğla merkezli 9 ilde 22'si muvazzaf, 5'i ihraç FETÖ mensubuna yönelik çıkarılan gözaltı kararı sonrası 26 şüpheli gözaltına alındı.

Turistik otellere fuhuş operasyonu

Turizm sezonunda otellerde yabancı uyruklu kadınları zorla fuhuş yaptırdığı ileri sürülen 15 kişi hakkında Marmaris Cumhuriyet Savcılığınca gözaltı kararı alındı. Şüphelilerden 12'si gözaltına alınırken, 3 şüphelinin arama çalışmaları sürüyor.

Fethiye Merkezli FETÖ Operasyonu : 10 Gözaltı

Muğla Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, FETÖ/PDY'nin 'Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanması'na yönelik düzenlenen operasyonda 10 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

Muğla’da FETÖ operasyonu: 6 gözaltı kararı

Muğla'da, Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki askeri şahıslardan FETÖ'nün mahrem ağabeyleri ile örgüt mensubu askerler arasında kontörlü telefonlar ile ankesörlü, büfe telefonlarından periyodik ve ardışık arama sistemiyle haberleştikleri belirlenen 6 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

35 muvazzaf hakkında gözaltı kararı

35 muvazzaf hakkında gözaltı kararı

Deniz Kuvvetleri'nde büyük operasyon! 16 subay için gözaltı kararı

Deniz Kuvvetleri'nde büyük operasyon! 16 subay için gözaltı kararı

Ankara merkezli 14 ilde FETÖ operasyonu: 72 şüpheli hakkında gözaltı kararı

Ankara merkezli 14 ilde FETÖ operasyonu: 72 şüpheli hakkında gözaltı kararı

KHK ile kapatılan FETÖ okullarına operasyon: 47 gözaltı kararı

KHK ile kapatılan FETÖ okullarına operasyon: 47 gözaltı kararı

129 eski emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı

129 eski emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı

Muğla’da 19 FETÖ şüphelisi hakkında gözaltı kararı

Muğla’da 19 FETÖ şüphelisi hakkında gözaltı kararı

79 öğretmen hakkında gözaltı kararı!

79 öğretmen hakkında gözaltı kararı!

40 ilde FETÖ operasyonu: 134 gözaltı kararı

40 ilde FETÖ operasyonu: 134 gözaltı kararı

33 EMNİYET MENSUBU HAKKINDA GÖZALTI KARARI ÇIKARTILDI...

Muğla merkezli 8 ilde yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında aralarında rütbelilerin de bulunduğu 33 emniyet mensubunun yakalanması için operasyon başlatıldı.