Ek Promosyon Haberleri

Ek Promosyon Haberleri

MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÖĞRETMENLERE EK PROMOSYON MÜJDESİ

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl gerçekleştirilen banka promosyon anlaşması neticesinde öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının elde ettikleri kazancın mevcut ekonomik göstergeler karşısında güncellenmesi için yapılan çalışmalar sonuç verdi. Banka ile yapılan karşılıklı anlaşma neticesinde eğitim çalışanlarına 12 bin TL ek promosyon ödenmesi için imzalar atıldı. Böylelikle öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının almış olacakları toplam promosyon ücreti 23 bin TL'ye yükseldi.

Türkiye'nin rekor promosyon anlaşması Muğla'nın oldu

Muğla Sağlık-Sen Türkiye'nin en yüksek promosyon anlaşmasına imza attı. Ziraat Bankası'nın kazandığı ihale ile Muğla'da sağlık çalışanları 5 yıllık süreçte 6 bin 520 TL maaş promosyonu alacak.

En yüksek promosyon bedeline Mehmet Kocadon imza attı

MUĞLA (İHA) – Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Göreve geldiğim süre boyunca banka promosyonlarının hiçbirini belediye ya da şahsım adına kullanmadım. Emekçi kardeşlerimin haklarını hep korudum, korumaya da devam edeceğim dedi.

EMEKLİLERE PROMOSYON MÜJDESİ...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, emeklilere verilecek promosyonla ilgili olarak, "İnşallah mart ayında alacaklar." dedi.