Clup Tuana Haberleri

Clup Tuana Haberleri

GÜNDOĞDU, “İL OLMANIN ARTISI VE EKSİSİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALI”

Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 il projesi ile çıkılan yolda Fethiye’nin de il olması konuşuluyor. Bununla ilgili Türkiye genelinde 19 ilçenin il olma durumu var. “Fethiye il olmaya hazır mı?” diye Clup Tuana Fethiye’nin Genel Müdürü ve Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Nurkaya Gündoğdu’ya sorduk.

NURKAYA GÜNDOĞDU SEZONU DEĞERLENDİRDİ

Arzu Sipahi ve Seda Köktener’in sunduğu FRT TV ekranlarında yayınlanan Fethiye isimli programda konuk olan Clup Tuana Fethiye’nin Genel Müdürü ve Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Nurkaya Gündoğdu sezonu değerlendirdi.

Fethiyespor ve rakibi Yıldızlı tesislerde maç saatini bekliyor

3. lig 2. Grupta play-off yarı final mücadelesinde ilk maçını Fethiye Şehir Stadında bugün İskenderun FK ile oynayacak olan Fethiyespor, bu maçı Clup Letoonia’da beklerken, konuk ekipte Fethiyespor’a nazire yaparcasına Majesty Clup Tuana’da kamp yapıp bu tesiste bekliyor. Cumartesi günü (bugün) saat 20.30’da oynanacak karşılaşmayı Clup Letoonia’da bekleyen Fethiyespor Başkan Esat Bakırcı ve yöneticilerle Ramazan Bayramı kutlamasını gerçekleştirdi. Konuk İskenderun FK’da Kulüp Başkanı Hakan Bolat ve yöneticilerle birlikte Majesty Clup Tuana’da bayramlaştı. Fethiyespor gollü galibiyete odaklanırken, Fethiyespor, Teknik Direktörü Enver Ataçocuğu, “Kazanmak istiyoruz. İkinci maça avantajlı gitmek arzusundayız” dedi.

Fethiye'nin Thomas Cook Zararı 150 milyon TL

İngiltere’nin en köklü firmalarından Thomas Cook’un iflas etmesinin Fethiye’deki işletmelere zararının 150 milyon TL’yi geçtiği belirtildi. FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce Programına konuk olan FETOB Başkanı Bülent Uysal ile Clup Tuana genel müdürü Nurkaya Gündoğdu Ferthiye’deki 35 işletmenin Thomas Cook’dan alacağının 45-50 milyon TL olduğunu, iptal edilen uçuşlardan da 80 milyon TL kayıpla 130 milyon TL’lik zarar yaşandığını ifade ettiler.