Cem Kaytan Haberleri

Cem Kaytan Haberleri

KAYTAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan’ın babası Enver Kaytan hayatını kaybetti.

EGF’den 24 Temmuz açıklaması:

“Özgür basın topluma katkı sağlar!” Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı olan Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Sansürün kaldırılışının yıldönümü olan 24 Temmuz Basın Dayanışma günü nedeniyle yaptığı açıklamada, Basının Sansürle değil, özgürce yayın yapması halinde topluma katkı sağlayacağını söyledi.

Tasarrufu Gazetelerden Değil, Başka Yerlerden Başlatın!

Cumhurbaşkanlığı'nın ‘tasarruf tedbirleri’ kapsamında kamu kurumlarında günlük gazete alımlarının yasaklanmasına yönelik açıklama yapan Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Cem Kaytan, “Tasarrufu gazetelerden değil, başka yerlerden başlatın!” diyerek tepki gösterdi.

Kaytan '24 Temmuz Basın Bayramı Değil, Mücadele ve Dayanışma Günüdür'

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonuna bağlı Ege Gazeteciler Federasyon Genel Başkanı ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan,  24 Temmuz Basın Bayramı'nın bu yıl da kaygı verici bir ortamda geçtiğini söyledi.

FRT TV’DE KADIN CİNAYETLERİ KONUŞULACAK

Her hafta Perşembe günleri saat 21:00’de FRT TV ekranlarında yayınlanan Muğla Gündemi, gündemi takip etmeye devam ediyor. Gazeteci Cem Kaytan’ın hazırlayıp sunduğu programda bu hafta kadın cinayetleri konuşulacak.

Uzun “Feyzioğlu, Bizi Müthiş Kırgınlığa İtti”

Muğla Baro Başkanı Cumhur Uzun, FRT TV'de gazeteci Cem Kaytan'ın hazırlayıp sunduğu 'Muğla Gündemi' programında en çok merak edilen sorulara cevap vererek gündeme dair açıklama ve değerlendirmelerde bulundu.

Muğla’ya 222 Milyon TL Yatırım Yapıldı

FRT TV’de Cem Kaytan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Muğla Gündemi’nin bu haftaki konuğu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman oldu. Muğla’ya yapılan yatırımların 222 Milyon lira değerinde olduğunu kaydeden İlman: “İlimiz genelinde geçtiğimiz yıl bakanlığımızın yatırımları, yurt yatırımlarıyla birlikte 222 Milyon değerinde” dedi. 

Prof. Dr. Çiçek, "Sıradışı Bir Durum"

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, FRT TV'de gazeteci Cem Kaytan'ın hazırlayıp sunduğu 'Muğla Gündemi' programında en çok merak edilen sorulara cevap verdi. Çiçek, Covid-19 pandemisi nedeniyle sıradışı bir durumun yaşandığına dikkat çekerek; "Bu süreç tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yönetilmek zorunda. Biz şimdi öğrencilerimizle yaz okulunda bir araya gelelim diyoruz ama gelemeyeceğimiz birçok öğrencimiz olabilir, kaybedebiliriz. Bir öğrencimizi kaybetmenin psikolojik olarak bende yaratacağı deformasyon çok yüksektir" diye konuştu.

AK PARTİ İL BAŞKANI METE'DEN 'KADEME' TEPKİSİ

FRT TV'de Cem Kaytan'ın hazırlayıp sunduğu Muğla Gündemi'nin bu haftaki konuğu AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete oldu. Muğla'da vatandaşlar tarafından sık sık gündeme getirilen su faturalarındaki zam da programda konuşuldu. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, su faturalarında kademeli tarife uygulandığına dikkat çekerek, her 36 metre küp su kullanımında fiyatlandırmanın arttığını kaydetti.

"Basın kuruluşlarına yapılan saldırıları kabul etmiyoruz!"

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Süleyman Akbulut, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı H. Seda Köktener ve Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş'un ortak bir basın açıklaması yaparak Muğla'da yerel bir gazeteye yapılan çirkin saldırıyı kınadı.

Fethiye'ye Müjde

Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, Muğla’ya birbiri ardına müjdeler verdi. FRT ekranlarında yayınlanan Cem Kaytan’ın sunduğu Muğla Gündemi programına konuk olan İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, hem Koronavirüs (Kovid-19) karşı alınan tedbir, önlem ve mücadele hakkında bilgiler verdi hem de Muğla'ya sağlık hizmetleriyle ilgili müjdeler verdi.

Başkan Tekin; ''Süreci Birlikte Atlatacağız''

32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Serkan Tekin tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını sırasında eczacıların ve sağlık çalışanlarının üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptığını belirtip “Bu süreci alınan önlemlerle hep birlikte atlatacağız” dedi. FRT TV’de Muğla Gündemi adlı programda Zeybek Gazetesi’nden Cem Kaytan’ın sorularını cevaplandıran Başkan Kadir Serkan Tekin, maske dağıtım konusunda “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı andan itibaren maske satışını bıraktık. Buna rağmen yine de şikayet edildik” ifadelerini kullandı.

Kaytan,"Gazeteci suç işleyen değildir"

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Sözcü Gazetesi Bodrum Muhabiri Yaşar Anter’in dün göz altına alınıp, serbest bırakılmasıyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.

“Basın çalışanları mesleki düzenleme bekliyor”

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’na bağlı Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

EGF'de Kaytan Dönemi

Ege Gazeteciler Federasyonu (EGF) Afyonkarhisar’da buluşarak Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Kongre sonrasında Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan EGF Başkanı olarak göreve başladı.

KAYTAN:SORUNLARIMIZ ACİL ÇÖZÜM BEKLİYOR...

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Cem Kaytan,“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.