Bilgi Yarışması Haberleri

Bilgi Yarışması Haberleri

KADIN ÜRETİCİLER BİLGİ YARIŞMASINDA KIYASIYA YARIŞTI

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün düzenlediği sertifika dağıtım töreninde gerçekleştirilen bilgi yarışmasında 14 kadın üretici kıyasıya yarıştı.

ÖRNEK PROJE SONRASI BİLGİ YARIŞMASI

Muğla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Türkiye'de örnek proje olarak uygulanan ‘Buzağına Sahip Çık' projesinde örnek uygulama olarak Menteşe ilçesinde gerçekleştirilen çalışma sonrası hayvan üreticileri bilgi yarışması yapıldı. Bili yarışmasında dereceye giren üreticilere çeşitli hediyeler verildi.

BİLGİ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ TDV MUĞLA'DAN

2022 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısı ile icra edilen programlar çerçevesinde Muğla’da görevli  din görevlileri arasında bilgi yarışması düzenlendi.

Muğlalı kadın çiftçi bilgi yarışmasında birinci oldu

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün organize ettiği 17'nci Uluslararası Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarında Muğla, İzmir, Denizli, Aydın, Afyon, Uşak, Kütahya ve Manisa illerinden kadın çiftçilerin katıldığı yarışmada Muğlalı kadın çiftçi birinci oldu.

FETHİYE'DE TRAFİK BİLGİ YARIŞMASINDA 1.'LİK ÖZEL ATA'NIN OLDU

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün birlikte düzenlediği trafik bilgi yarışmasında Özel Ata ve Merkez Atatürk İlkokulları 1. oldu.

KADIN ÇİFTÇİLER BİLGİ YARIŞMASINDA SEYDİKEMERİN BÜYÜK BAŞARISI

KADIN ÇİFTÇİLER BİLGİ YARIŞMASINDA SEYDİKEMERİN BÜYÜK BAŞARISI

KURAN BÜLBÜLLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Tüm ülke çapında yapılan “ ufka yolculuk kültür yarışmaları Kuran-ı Kerim Meali bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle sunuldu

BÖYLE BİLGİ YARIŞMASI GÖRÜLMEDİ

Kısa adı FETAV olan Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı ile Fethiye Turizm Danışma Büro Müdürlüğü’nün iş birliği ile Turizm Haftası nedeniyle bilgi yarışması düzenledi. Fakat bilgi yarışması sonuçları yanlış yazılınca bütün öğretmenler itiraz etti.