Bağ Bozumu Haberleri

Bağ Bozumu Haberleri

SEYDİKEMER’DE BAĞBOZUMU ŞENLİĞİ

Seydikemer Arsa Mahallesinde 6. Geleneksel Şükür Yemeği Bağbozumu Şenliğinde üzümler toplandı, kazanlarda pekmez kaynatıldı, en iyi ürün yetiştiricilerine ödüller verildi.

FETHİYE KAYMAKAMLIĞINDAN DUYURU, BAĞ BOZUMU FESTİVALİ İPTAL

Fethiye Belediyesi'nin ve Üzümlü Mahallesi Muhtarlığının katkılarıyla üçüncüsü düzenlenecek olan bağ bozumu festivali Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra müessesinde yaşanan maden ocağı patlaması nedeni ile Fethiye Kaymakamlığı tarafından iptal edildi. 

BAĞ BOZUMU FESTİVALİ’NİN ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENİYOR

Fethiye Belediyesi'nin ve Üzümlü Mahallesi Muhtarlığı'nın katkılarıyla bağ bozumu festivalinin üçüncüsü  düzenleniyor.

“BAĞ BOZUMU” FİLMİ FETHİYE’DE ÇEKİLİYOR

Fethiye bir filme daha ev sahipliği yapıyor. Çekimleri ilçenin değişik bölgelerde devam eden Bağ Bozumu isimli filminin yönetmenliğini ve senaryosunu Berke Üzrek, yapımcılığını ise Fazıl Kazancı üstleniyor.

Yeşilüzümlü Bağ Bozumu Festivali konserlerle son buldu

Bu yıl 2.’si düzenlenen Yeşilüzümlü Bağ Bozumu Festivali’nin çeşitli etkinlikler ve  konserler eşliğinde son buldu. Birbirinden farklı yarışmaların yapıldığı festivalde, vatandaşların da katılımıyla üzüm sıkımı yapıldı. Festival alanına getirilen atlar ve develer yoğun ilgi gördü.

Yeşilüzümlü Bağ Bozumu Festivali Başladı

Fethiye Belediyesi ve Yeşilüzümlü Muhtarlığı işbirliğinde yapılan 2. Yeşilüzümlü Bağ Bozumu Festivali başladı. Halk oyunları gösterileri, yöresel stantlar eşliğinde yapılan açılış töreninde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca değerlendirmelerde bulundu.

YEŞİLÜZÜMLÜ’DE FESTİVAL DÜZENLENİYOR

Fethiye Belediyesi’nin ve Üzümlü Mahallesi Muhtarı’nın katkılarıyla bağ bozumu festivali düzenleniyor.

4. Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri başladı

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen 4. Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri başladı.

Turistler, Bodrum’da gördükleri manzara karşısında şok oldu

Bodrum'da bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri kortej yürüyüşüyle başladı. Davul, zurna eşliğinde develerin yürütüldüğü kortej'e yabancı turistler ise büyük ilgi gösteri.

4. Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri başlıyor

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 4. Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri öncesi basın toplantısı düzenlendi.