Milliyet Haberleri

Milliyet Haberleri

MHP'Lİ TAŞKIN, "BEN DE VARIM" DEDİ

Fethiye’nin genç iş insanlarından Sadi Taşkın, Milliyetçi Hareket Partisi’nden TBMM 28. Dönem Muğla Milletvekili aday adaylığı müracaatında bulundu.

AKYÜZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Cengiz Çay’ın, görevden istifa ederek milletvekili aday adayı olmasının ardından Yılmaz Akyüz'ün belediye meclis üyesi olduğu öğrenildi.

ERDOĞAN, MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI MÜRACAATINI YAPTI

24, 25 ve 26. dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili aynı zamanda emekli Mülkî İdare Amiri Mehmet Erdoğan, Milletvekilliği aday adaylığı açıklayarak başvurusunu yaptı.

MEHMET KORKMAZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Korkmaz’ın yerine Muğla Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuz Akarfırat atandı.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ORTACA BELEDİYE BAŞKANI UZUNDEMİR' ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir'i makamında ziyaret etti.

MHP’Lİ ARIÇ “EN UYGUN İDARE BİÇİMİ, CUMHURİYET İDARESİDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Öztürk, MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç’ı ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer ilçe Başkanı Mehmet Arıç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti.

Ülkü Ocakları'ndan Milliyetçiler günü açıklaması

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Salman Yellice, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü sebebiyle basın açıklaması yayınladı.

MHP Datça’dan iftar yemeği

Milliyetçi Hareket Partisi Datça İlçe Başkanlığı, teşkilatın önemli isimlerinden mrhum Mehmet Ali Topaloğlu hayrına iftar yemeği düzenledi.

Fethiye’de MHP’nin İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantısı yapıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, partisinin 53 yıldır Atatürk'ün yolundan hiçbir zaman ayrılmadığına dikkat çekerek, Millet İttifakı'nı ve mutabakat metnini eleştirdi.

Köyceğiz’de MHP Adım Adım 2023 toplantısı gerçekleştirildi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantısı gerçekleştirildi.

MHP Adım adım 2023 toplantısı Marmaris'te yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı Datça’dan sonra Marmaris’te de yapıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yılık: “CHP bir nevi HDP’nin şubesi olmuştur”

MHP'nin, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlattığı Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma başlıklı toplantılarının Muğla ayağı Bodrum ilçesinden başladı. Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık, CHP'yi sert sözlerle eleştirerek, 'CHP bir nevi HDP'nin şubesi olmuştur' dedi.

Fethiye Ülkü Ocakları şiir kitabı çıkartıyor

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu ve Ülkü Ocakları'nın fikir babası Başbuğ Alparslan Türkeş'in 25. vefat yıl dönümü olan 4 Nisan 2022'de dağıtımını yapacağı bir şiir kitabı hazırlıklarına başladı.

MHP Milas KAÇEP üyeleri Kaymakam Böke ilçe görüştü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas İlçe Teşkilatı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikalarından (KAÇEP) sorumlu komisyon üyeleri, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke'yi makamında ziyaret etti.

Milas'ta şehit ailesini yalnız bırakmadılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas İlçe Teşkilatı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikalarından (KAÇEP) sorumlu komisyon üyeleri şehit ailesini ziyaret etti.

Fethiye Cumhuriyet kadınlarından, genel merkeze cevap

Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Merkezin Taliban ile ilgili yapmış olduğu destek açıklamasına bir cevapta Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesinden geldi. Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Merkezinin bir siyasi parti gibi davrandığını belirten Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şube Başkanı Ümit Yılmaz, “Genel merkezimiz bizi şaşırttı çünkü maalesef bir siyasi parti gibi davrandı, oysa derneğin amacı siyasi parti fikirlerini savunmak değildir. Dernekler siyasi partilerin üstündedir, bu nedenle bütün kamuoyuyla genel merkezimizin basın açıklamasını paylaşmadığımızı, o görüşlere katılmadığımızın altını çizmek istiyoruz. Bu 17 güzel insanın, şube başkanı olarak incinmelerini istemiyorum çünkü onarlın hepsi gerçekten yurtsever, Atatürkçü, Milliyetçi insanlar ve Fethiye’miz için bir şeyler yapmaya çabalıyoruz” dedi.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Atandı

Genel Başkanlığını Fehmi Hataş’ın yaptığı Milliyetçi Cumhuriyet Partisi'nin, Fethiye İlçe başkanlığına Fuat Koç atandı.

MHP’li Arıç, gençliğimize güveniyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Arıç mesajında, “Atatürk'ün güvendiği ve Türkiye Cumhuriyeti'ni emanet ettiği gençliğimize güveniyor, bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Demirel, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü'nü Kutladı

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Burak Demirel 3 Mayıs Milliyetçiler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Arıç, “Çocuklarımız yarının mimarlarıdır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 101’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Mhp İl Başkanı Korkmaz, ücretli otoparklarda araca gelecek zararı kim karşılayacak?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz İş’te Muğla programında vatandaşın yaşadığı sorunlara ilişkin açıklamalarda bulundu.  

Tekcan, Başbuğumuzu hiçbir zaman unutmayacağız ve unutturmayacağız

Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan, merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 24. yılı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Tekcan, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i unutmayacak, unutturmayacağız. Dün emrinde olduğumuz gibi bugün onun izinde emanetine sahip çıkarak, bize emanet bıraktığı Türk Milliyetçiliği davasını, Allah davasını yaşatmaya devam edeceğiz” şeklinde ifadeler kullandı. 

Merhum Türkeş için mevlit okutuldu 

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe ve Fethiye Ülkü Ocakları başkanlıkları tarafından organize edilen programda, Merhum Alparslan Türkeş için mevlit okutuldu.

MHP Seydikemer büyük kurultaya hazır…

Milliyetçi Hareket Partisi’nde 13’üncü Olağan Kurultay hazırlıkları devam ederken, MHP Seydikemer İlçe Teşkilatı Mehmet Arıç başkanlığında kurultay toplantısı gerçekleştirdi. MHP Seydikemer İlçe teşkilatı Lider Devlet Bahçeli ye tam destek sloganıyla kurultaya hazır olduklarını ifade etti.

MHP Datça İlçe yönetimi sağlık çalışanlarını unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Datça İlçe Başkanı Gökhan Akyel ve yönetim kurulu üyeleri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarının günülerini kutladı.

MHP’li Arıç, “Kadınlar toplumumuzun temelidir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Arıç, mesajında “Kadınlar, aile ve toplum yapısının temel taşıdır. Ailenin ve toplumun temelini oluşturan kadınlar, bugün bilimden sanata, spordan edebiyata, siyasetten ekonomiye kadar hayatın her alanında tam manasıyla iz bırakmaktadır” diye konuştu.

İl Başkanı Korkmaz’dan teşekkür ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ziyaret programı kapsamında Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti’nin Fethiye ilçe yönetimini de ziyaret etti. İl Başkanı Korkmaz, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e ziyaretin anısına Osmanlı Tuğrası hediye etti.

MHP Muğla İl Yönetiminden FTSO’ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Yönetimi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret ederek, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette Başkan Çıralı, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve il yönetimine, FTSO tarafından yürütülen projeler hakkında bilgi vererek görüş alışverişinde bulundu.

İl Başkanı Korkmaz’dan gazilere başsağlığı

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Fethiye programı kapsamında Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimini ziyaret etti. İl Başkanı Korkmaz, Gara’da şehit düşen askerler ve görevliler adına Başkan Şahin’e başsağlığı diledi.