Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

AK PARTİ SEYDİKEMER'DE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından başlatılan “30 Günde 30 Bin Hane Ziyareti” projesi kapsamında hareket eden AK Parti Seydikemer İlçe Teşkilatı gönüllere dokunuyor. Ziyaretlerde Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’de tek tek vatandaşların kapısını çalıp, bir ihtiyaçları olup olmadığını soruyor.

MUĞLA’YA 400 MİLYON TL TUTARINDA 103 YENİ SPOR TESİSİ KAZANDIRILIYOR

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan; Muğla'ya 400 milyon TL tutarında 103 yeni spor tesis kazandırılacağını açıkladı. Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile protokol imzalandığını belirten Gökcan, 'Muğla'mız ve gençlerimiz için tarihinde görülmemiş tesisler kazandırıyoruz. Yaklaşık 400 Milyon TL tutarındaki yatırımlarımız Muğla'mıza ve gençlerimize hayırlı olsun' ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN GÜMÜŞ'TEN SEYDİKEMER BELEDİYESPOR'A ZİYARET

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Ak Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker Seydikemer Belediyespor'un hafta sonu oynayacağı maç öncesi takımı antremanda ziyaret edip başarılar dilediler.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SELÇUK, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

Ak Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Hikmet Selçuk, Fethiye programının konuğu oldu.

AK PARTİ’DEN EV ZİYARETLERİ

"30 GÜNDE 30 BİN AİLE ZİYARETİ" Projesi kapsamında, Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Muğla İl Yönetim Kurulu Üyeleri bir dizi ev ziyareti gerçekleştirdi. 

GÖRKEMLİ DÜĞÜN İLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Hamide Karlık ve Enes Çakal, Leb-i Derya Aksazlar Koyu’nda düzenlenen görkemli düğün ile evlendi. Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün de katıldığı düğüne ilgi yoğun oldu. 

SEYDİKEMER’DE “2023'E DOĞRU ŞEHİR BULUŞMALARI” PROGRAMI YAPILDI

AK Parti MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Seydikemer’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ AYDIN, AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATIYLA BİR ARAYA GELDİ

2023’e doğru şehir buluşması programı kapsamında Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Fethiye AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.

BAKAN ÇAVUŞOĞLU, “DÜNYADAKİ GÜBRE KRİZİNİ ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

-AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan '2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' programı çerçevesinde Muğla'da Sjvil Toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, dünyada baş gösteren gübre krizini çözmek için BM ile çalışmalara başladıklarını belirtti. Bakan Çavuşoğlu, 'Dünya tahıl krizini nasıl çözdüysek gübre krizini de çözmek için çalışıyoruz' dedi.

ANTALYA MİLLETVEKİLİ İBRAHİM AYDIN FETHİYE’DE

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın talimatlarıyla AK Parti Teşkilat Başkanın başlattığı 2023’e doğru şehir buluşması programı kapsamında Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Fethiye’ye geldi. 

AK PARTİ’DEN LOKMA İKRAMI

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından ilçe binasında lokma dağıtımı yapıldı. Pograma Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’da katıldı.

AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATI 2. YILINDA BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

1 Mart 2020 tarihinde Ak parti İlçe Başkanı olarak atanan Turgay Öztürk, 20 Eylül 2022 tarihinde 7. Olağan Kongresinde yeniden seçilerek güç tazelemişti. Olağan kongrede seçilen otuz kişilik yönetim kurulu ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Göreve gelişinin birinci yılında 20 Eylül 2021’de yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yemekli toplantıda 1. Yılını kutlamışlardı. 20 Eylül 2022 tarihinde 2. Yılında yemekli yönetim kurulu toplantısını geleneksel hale getirerek yeniden buluştular.   

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU: "KATLI KAVŞAK PROJEMİZ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BAŞLAYACAK"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu AK Parti İl Başkanlığı ziyarette bulunurken, İsmailoğlu burada yaptığı açıklamada, "Katlı kavşak projemiz önümüzdeki günlerde başlayacak" dedi.

METE, ’’30 GÜNDE 30 BİN HANE GEZECEĞİZ’’

AK Parti Muğla il Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla İl Teşkilatı olarak 30 günde 30 bin hane ziyareti gerçekleştireceklerini ifade etti.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN: HİÇBİR ÖĞRENCİMİZİ AÇIKTA BIRAKMADIK

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Turgutreis Öğrenci Yurdu’nda incelemelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN, “SAYIN GÜRÜN HEMŞERİLERİMİZDEN ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ?

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan,  AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek ile birlikte, yılan hikayesine dönen Muğla Bölge Müzesi’nin önünde açıklama yaptı.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN, 75 YAŞINDAKİ LİMON ÜRETİCİSİ ZİYA AMCA’YI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, 75 yaşındaki limon üreticisi Ziya Aydın’ı ziyaret etti.

ALTINÇEKİÇ, “İSTEDİĞİMİZ SAYGI LİYAKAT HUKUK DÜZENİDİR”

Eğitim İş Sendikası Fethiye Temsilcisi İstem Altınçekiç tarafından, AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatından 2 yönetim kurulu üyesi ve AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'ün, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü bastı iddiası üzerine yazılı bir basın açıklaması geldi. 

BAŞKAN DEMİR: “KARAKOL BASAN AKP'LİLER, BU SEFER DE İLÇE MİLLİ EĞİTİM'İ BASTI!"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Kayseri’nin Tomarza ilçesinde AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı’nın karakolu basmasını eleştirerek; Parti Devleti anlayışının, ülkenin her noktasına sirayet etmiş durumda olduğunu söyleyerek, bir yazılı basın açıklaması düzenledi. Benzer bir skandal olayın da Fethiye ilçesinde yaşandığına dikkat çeken Başkan Demir, “AKP Fethiye İlçe Teşkilatından 2 yönetim kurulu üyesi, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü bastı. AKP teşkilatları, devletin bürokratlarını ‘emir eri’ gibi görüyorlar. Bu eşkıyalıktır, vandallıktır. Bu bir güç zehirlenmesidir. AKP’li siyasi magandalar siz kimsiniz? Devletin kurumunu basıyorsunuz? Savcıları göreve çağırıyoruz.”dedi.

BAŞKAN ÖZTÜRK'TEN İDDİALARA AÇIKLAMA GELDİ

Birçok yayın organında yayınlanan iddialara AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'ten yanıt geldi. Başkan Öztürk, "Çıkan haberlerin aslı yoktur" dedi.

GÖKCAN’DAN TROPİK MEYVE YETİŞTİRİCİSİNE ZİYARET

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Dalaman’da serada yetiştirdiği tropikal meyveleri dünyaya satan çiftçiyi ziyaret etti.

MUHTARLARDAN KADEM METE AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göktepe’nin, Fethiye'deki mahalle muhtarları, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'nin kendisini ziyaretleri esnasında ağıza alınmayacak şekilde kendilerine küfür ettiğini ve verilen randevuya uymadığı gerekçesi ile özür beklediklerini dile getirmişti. Bu iddianın ardından olaya dahil olan 5 muhtardan açıklama geldi.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN’DAN “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” MESAJI

Türkiye tarihi için önemi büyük olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan mesaj yayınladı. 

BAŞKAN ÖZTÜRK, “ETKİNLİĞİMİZ KIRKPINAR’I ARATMADI”

Seydikemer Belediyesi tarafından bu yıl 29’uncusu düzenlenen Seki Yağlı Pehlivan Güreş etkinliklerine AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetimi de katıldı.

SEYDİKEMER HASTANESİNİN YILSONUNA AÇILMASI PLANLANIYOR

Muğla’nın Seydikemer İlçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Seydikemer Devlet Hastanesinin yılsonuna açılması içi çalışmalar yapılıyor. Cuma günü Seydikemere gelen ve bölgede incelemeler yapan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “150 yatak kapasiteli toplam kapalı alanı 32.564.47 m2 olan hastanemizi bu yılsonuna hizmete sokmayı planlıyoruz” dedi.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN’DAN SEYDİKEMER DEVLET HASTANESİ AÇIKLAMASI

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ile birlikte yapımı devam eden Seydikemer Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Millletvekili Gökcan, yetkililerden inşaat süreci ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN; “SEYDİKEMER BİRÇOK İLÇENİN ÖNÜNE GEÇTİ”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer'de mahalle muhtarları ile toplantıda bir araya geldi. Muğla Milletvekili Gökcan burada yaptığı konuşmada; “Yakup Başkanım gece gündüz Seydikemer için çalışıyor, koşturuyor. Seydikemer yeni kurulan bir ilçe olmasına rağmen çok uzun yıllardan beri ilçe olan birçok ilçenin önüne geçmiş durumda. O yüzden çok şanslısınız” dedi.

FETHİYE ÖĞRENCİ YURDU TAMAMLANIYOR

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş ile birlikte yapımı devam eden Fethiye Öğrenci Yurdu'nda incelemelerde bulundu.

EROL’DAN ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i ziyaret etti.

FETHİYELİ MUHTARLAR, KADEM METE'DEN ÖZÜR BEKLİYOR

Fethiye’deki mahalle muhtarları, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'nin kendisini ziyaretleri esnasında ağıza alınmayacak şekilde kendilerine küfür ettikleri ve verilen randevuya uymadığı gerekçesi ile özür beklediklerini dile getirdiler.