Ahmet Aras, Haberleri

Ahmet Aras, Haberleri

BAŞKAN ARAS, İNCELEMELERDE BULUNDU

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Dr. Mümtaz Ataman Caddesi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

BAŞKAN ARAS ÜÇÜNCÜ İKLİM BULUŞMASINA KATILDI 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde Bursa’da düzenlenen Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı 3. Belediyeler Buluşmasına katıldı. 

BODRUM BELEDİYESİ, İŞİTME ENGELLİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

İşitme Engelliler Haftası'nda Bodrum Belediyesi, işitme engelli vatandaşlar ile bir araya geldi.

BAŞKAN ARAS MUHTARLARLA BULUŞTU

Belediye A.Ş. işletmesi olan Bitez Kafe ve Restoran'da düzenlenen toplantıya Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, ilgili birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

TARIM KAMPI,ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE ULUSLARARASI DÜZEYDE YAPILACAK

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Karaova Gençlik ve Tarım Kampı'nda farklı üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi. Kampın, önümüzdeki dönemlerde uluslararası düzeyde yapılmasının planlandığı bildirildi.

BAŞKAN ARAS, "ÇOCUKLARIMIZIN GÜZEL SESİ İLE KEYİFLENDİK"

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı törenlerle başladı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu'nda öğrencileri ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi.

BAŞKAN ARAS, MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahallelerde gerçekleştirdiği saha çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN ARAS’TAN BARIŞ GÜNÜ MESAJI

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, '1 Eylül Dünya Barış Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ARAS’TAN SPORCULARA ZİYARET

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Belediyesi Yalıkavak Türkan Saylan Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.

BODRUM BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİM KURUMLARINA DESTEK

Bodrum Belediyesi ekipleri, yılbaşından yana ilçedeki 33 okulda tamirat ve tadilat işlerini tamamladı. Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, 1 Ocak- 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden gelen talepler doğrultusunda yarımada genelinde 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazırlanan 33 ayrı okulda çalışmalar yürüttü. Okullardaki ihtiyaçlar doğrultusunda ekipler, elektrik tesisatından sıhhi tesisat işlerine, marangoz işlerinden demir çalışmalarına, boya işlemlerinden veri enerjilerine kadar eksiklikleri ve tamiratları tamamladı.

Bodrum’da yeni hastane yolu yapımında sona gelindi

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Mahallesi'nde yapımı süren yeni Bodrum Devlet Hastanesi'ne ulaşımın sağlanacağı yeni yolla ilgili, Belediye Fen İşleri ekipleri tarafından çalışmalar devam ediyor. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bölgedeki çalışmaları sık sık yerinde inceliyor.

BAŞKAN ARAS: '2022 YATIRIM BÜTÇEMİZ 341 MİLYON TL'Yİ AŞTI'

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla geçtiğimiz yıl başlattığı çalışmalar çerçevesinde 'Katılımcı Bütçe Görüşmeleri' devam ediyor. Başkan Aras, 2022 yatırım bütçemiz 341 milyon TL'yi aştı' dedi.

80 MİNİK YÜREK, CAN DOSTLARIYLA BULUŞTU

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 80 öğrenci, Bodrum Belediyesi Torba Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan canları ziyaret etti. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sahiplenme çağrısını yineledi.

BAŞKAN ARAS AKÇAALAN’DA HALKLA BULUŞTU

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Halk Buluşmaları" kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Önceki gün Akçalan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aras sorunların çözümü ile ilgili istişarede bulunarak belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Aras, Yumurtaş ve Çukurgöl'de halkı dinledi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahalle ziyaretlerine devam ederek vatandaşların talep ve şikayetlerini dinliyor.

BAYRAM ÖNCESİ GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi gaziler ve şehit yakınlarının evlerinde ziyaretlerde bulundu.

Bodrum Belediyesi'nde bayramlaşma

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Kurban Bayramı öncesi belediye personeli ile bayramlaştı.

AB Komisyonu’nun 5 misyonundan birine Bodrum da dahil oldu

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Belediyesi Trafo Kafe Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda, AB İklim Değişikliği Adaptasyon Misyonu Sözleşmesi'ne imza attı.

Başkan Aras, yangınzedeleri ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Gümbet Mahallesi’nde bir fırında başlayarak diğer işletme ve ikametgahlara da sıçrayan yangın sonrası bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Bodrum Atölye Buluşmaları sanatseverlere kapılarını açtı

Bodrum Belediyesi'nin destekleri, Frame Bodrum Kültür ve Sanat Merkezi katkıları ve ART Melek girişimleri ile organize edilen Bodrum Atölye Buluşmaları (BAB) sanatseverlere kapılarını açtı. Açılışa, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sanatçılar, sanatseverler ve basın mensupları katıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Aras’tan Hanutçuluk yapanlara uyarı

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinin başında yer alan Bodrum'da sezonun başlaması ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Aras, turizmdeki en büyük sıkıntılar arasında yer alan 'hanutçuluk'a karşı esnafı uyardı. Sosyla medya hesabında mühürlenmiş bir dükkan fotoğrafı ile uyarıyı yapan Başkan Aras, 'Hanutçuluk adı verilen hastalıktan kurtulmazsanız, biz dükkanınızı mühürler sizden kurtuluruz' dedi.

Başkan Aras Malta’da turizm forumuna katıldı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Akdeniz Turizm Vakfı tarafından Malta'da düzenlenen Akdeniz Turizm Forumu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Aras, Turgutreis’te halkla buluştu

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, halk buluşmalarına Bitez ve Müsgebi-Yahşi'den sonra Turgutreis'te devam etti.

Halk Buluşması Müsgebi’de devam etti

Hizmet odaklı çalışma prensibi ile halkla toplantılar düzenleyerek sorunları ve çözümleri yerinde değerlendiren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu sene ikinci toplantısını Müsgebi Pazar Yeri'nde gerçekleştirdi.

Başkan Aras: “Atık sular arıtmayla yeşil alanlarda kullanılacak”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, halk ile bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinlediği toplantıda, atık suların arıtmayla yeşil alanlarda kullanılacağını söyledi.

Başkan Aras, site yöneticileri ile buluştu

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Muğla'nın Bodrum ilçesi genelinde bulunan sitelerin yöneticileri ile bir araya geldi.

Başkan Aras, ikinci iklim zirvesi buluşmasına katıldı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Yerel Yönetimlerde Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı Belediyeler Buluşması zirvesine katıldı.

Başkan Aras’a “Yılın Mücadeleci Başkanı” ödülü verildi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu yıl 29'uncusu düzenlenen Uğur Mumcu'yu Anma ve Ödül Töreni'nde 'Yılın Mücadeleci Başkanı' ödülünü aldı.

Aras, “Bodrum yabancı turistte 2019’u aşacak”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu yıl hava ve deniz yoluyla gelecek yabancı ziyaretçi sayısının 2019'u aşacağını belirterek, 1,5 milyonu aşkın yabancı turist ağırlamayı hedeflediklerini söyledi.

Başkan Aras, belediye personeli ile bayramlaştı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 1 Mayıs İşçi Bayramı ve Ramazan Bayramı öncesi belediye personeli ile bayramlaştı.